Ibrahima Yattara kime oy verdiğini açıkladı

Ibrahima Yattara kime oy verdiğini açıkladı

Trabzonspor'da teknik ekip ile izleme komitesinde görev alma konusunda yönetimle görüşmelerini sürdüren eski futbolcu Ibrahima Yattara, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ile 27'nci dönem milletvekili seçimlerinde de kime oy verdiğini açıkladı.

'a gelmiyor. Kaybedecek bir şey yok. Her sene iki genç oyuncu gelsin burada antrenmana çıksın. Bir tanesi kesinlikle kalabilir. O zaman Trabzonspor kazanacak. Kaybedecek bir şey yok. Bu tarzın Trabzonspor'da olmasını istiyorum. Trabzonspor için bir şeyler yapmayı çok istiyorum. Yönetimle de yeni görüştüm. Onlar da beni burada görmek istiyorlar. Allah izin verirse en kısa zamanda burada görev alabilirim."


"BURAK İNDİRİM YAPARSA TRABZONSPOR'U SEVİYOR DEMEKTİR"


Takımdaki maliyetli oyunculardan biri olan ve ücretinde indirim istenen futbolcular arasında yer alan Burak Yılmaz'ın Trabzonspor için önemli olduğunu kaydeden Yattara, "Futbolcunun böyle bir indirim yapması için önce Trabzonspor'u sevmesi gerekiyor. Benim futbolculuk dönemimde bir ara sakatlanmıştım. Ücretimde indirim yapıp yine burada kalmıştım. Burak Yılmaz'a saygı duyuyorum. Önemli bir oyuncu. İndirim yaparsa demek ki Trabzonspor'u seviyor. Yapmazsa da saygı duyuyorum. İnşallah kabul eder ve burada kalır. Trabzon için çok önemli bir oyuncu" diyerek açıklamalarını noktaladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS