İlhan Palut: Maçın en güzel anı Shelvey'nin golüydü

İlhan Palut: Maçın en güzel anı Shelvey'nin golüydü

İlhan Palut: Maçın en güzel anı Shelveynin golüydü
expand

Süper Lig'in 12. haftasında Çaykur Rizespor, sahasında ağırladığı İstanbulspor’u 1-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut ve İstanbulspor Teknik Sorumlusu Vural Önen açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Mücadeleyi değerlendiren Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut, "Üst üste maçlar kaybettiğimiz bir periyodun ardından bu maça çıktık. Genel manada söylemek gerekirse hiçbir kaybettiğimiz maçta bu kadar etkisiz kalmadık. Maçın bizim adımıza en güzel aksiyonu Shelvey’nin attığı gol oldu. Ondan sonrası bizim için son derece hata ve paniklerle dolu bir oyundu. Bugün gerçekten kazanmaya çok ihtiyacımız vardı ve kazandık. Kazanmak her zaman güzeldir. Ama kazanan her zaman haklıdır. Bugün de böyle olsun diyemem. Bugünkü gösterdiğimiz performansın sonuna kadar farkındayım" diye konuştu.

VURAL ÖNEN: MİLLİ ARAYI İYİ DEĞERLENDİRECEĞİZ

Karşılaşmaya çok umutlu geldiklerini dile getiren İstanbulspor Teknik Sorumlusu Vural Önen, “Bu maçtan beklentimiz daha fazlaydı. Rize’ye üç puan için geldik. Maçta çok erken gol yedik. Golden sonra oyun konseptimizden çıkmadık. Yüzde 58 oranla topa sahiptik. Sağdan geldik, soldan geldik ama şutlarımız kaleyi tutmadı. Gol bulmadık. Maç böyle sonuçlandı bu bizim için üzücü. Milli arayı iyi değerlendireceğiz” dedi. 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow