İsmail Yüksek: Bu sene benim için ilklerle dolu

İsmail Yüksek: Bu sene benim için ilklerle dolu

İsmail Yüksek: Bu sene benim için ilklerle dolu

UEFA Avrupa Ligi 3'üncü Ön Eleme Turu'nda Fenerbahçe, 3-0 kazandığı ilk maçın rövanşında Slovacko ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından Fenerbahçeli futbolcu İsmail Yüksek açıklamalarda bulundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İstemedikleri bir sonuçla sahadan ayrıldıklarını ifade eden İsmail Yüksek, "Kazanmak ve 3-0'ın avantajı ile geldik buraya. Sahaya çıktığımızda ilk hedefimiz kazanmaktı, kazanarak turu geçmek istedik. İlk yarı istemediğimiz bir oyun vardı sahada konsantrasyon eksikliği biraz fazlaydı bizde. İkinci yarı maça iyi başladığımızı düşünüyorum golle birlikte devam ediyorduk. Konsantrasyon eksikliği ile rakip beraberliği yakaladı ve maç 1-1 bitti. İstemediğimiz bir sonuçtu aslında ama buradan turla ayrılıyoruz, mutluyuz. Taraftarımıza daha iyi bir oyun izletmek isterdik ama gerçekten 3 günde bir maç oynuyoruz bu aralar yoğun bir süreçteyiz takım da oldukça yorgun" diye konuştu. 

"BU SENE BENİM İÇİN İLKLERLE DOLU"

Bu senenin kendisi için ilklerle dolu olduğunu ifade eden İsmail Yüksek, "Taraftarımızın önündeki ilk maçımızda istemediğim bir şekilde kart yedim. Unutmak tabii ki de zor, hayallerimin olduğu bir platform. İstemediğin bir anla karşılaşıyorsun ve tüm dünyan başına yıkılıyor ama ayağa kalkmak önemli ben de hocamın bana verdiği her dakika sahaya en iyi şekilde performansımı koymaya çalışıyorum. Bu formayla sahada en iyi şekilde mücadele etmeye çalışıyorum" şeklinde konuştu.  

Attila Szalai: Hedefimiz tur atlamaktı

Fenerbahçeli futbolcu Attila Szalai, "Bugün hedefimiz tur atlamaktı. Tur atladığımız için mutlu olduğumu söyleyebilirim ama bizler açısından kolay bir maç olmadığını da eklemeliyim" dedi.

UEFA Avrupa Ligi 3'üncü Ön Eleme Turu'nda Fenerbahçe, 3-0 kazandığı ilk maçın rövanşında Slovacko ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından Fenerbahçeli futbolcu Attila Szalai açıklamalarda bulundu. Bugünkü hedeflerinin tur atlamak olduğunu ifade eden Szalai, "Buraya da kazanmak için geldik açıkçası ama maalesef beraberlikle sonuçlanan bir maç oldu. Tur atladığımız için mutlu olduğumu söyleyebilirim ama bizler açısından kolay bir maç olmadığını da eklemeliyim. Rakip zaman zaman maç içerisinde bizlere zorluklar çıkardı ama maçın genelinde iyi bir performans ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Çok çalışarak yolumuza devam edeceğiz. Pazartesi günü oynayacağımız lig maçına en iyi şekilde hazırlanacağız" diye konuştu. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"İYİ BİR YOLDA OLDUĞUMUZU SÖYLEYEBİLİRİM"

Szalai, takıma yeni katılan oyuncuların gayet iyi olduğunu dile getirerek, "Aynı zamanda karakterli oyuncular. Bizler de aynı hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sadece defans anlamında değil bence ofans anlamında da geliştirmemiz gereken noktalar var. Teknik ekip ve hocamız bizi bu noktada hazırlıyor. Bizler de sıkı şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hem hocanın sistemine hem de birlikte oynamaya, adapte olmaya çalışıyoruz. Bana göre iyi bir yolda olduğumuzu söyleyebilirim" şeklinde konuştu