İşte Abdullah Avcı'nın fesih şartları

İşte Abdullah Avcı'nın fesih şartları

Beşiktaş, Abdullah Avcı’nın 2022’de bitecek sözleşmesini fesh ederek TFF’ye resmen bildirdi. Siyah-beyazlılar tek taraflı fesih nedeniyle yeni bir kulüpte çalışmaya başlayana kadar Avcı’ya aylık 1 milyon lira ödemeye devam edecek.

Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Abdullah Avcı’nın 2022’de bitecek sözleşmesinin feshedildiğini Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) resmen bildirdi.


Siyah-beyazlı yönetim, Kartal’ın geçen hafta Ziraat Türkiye Kupası’nda Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a elendiği son 16 turu maçının ardından başarısız sonuçlar nedeniyle Avcı’nın görevine son vermişti.Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Abdullah Avcı’nın 2022’de bitecek sözleşmesinin feshedildiğini Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) resmen bildirdi.

Buna göre Beşiktaş Kulübü sözleşmenin tek taraflı fesh edilmesi nedeniyle yeni bir kulüpte görev alana kadar Abdullah Avcı’ya ödeme yapmaya devam edecek. Avcı’ya sahalara döneceği tarihe kadar aylık 1 milyon lira ödenecek. Tecrübeli teknik adamla, eski başkan Fikret Orman döneminde yıllık 12 milyon lira karşılığında sözleşme yapılmıştı.


Alacağı da var


Mukavele şartlarına göre Abdullah Avcı’nın yeni bir kulüpte çalışmaya başladığı tarihte Beşiktaş ödeme yapmayı durduracak. Bu arada Avcı’nın siyah-beyazlı kulüpten 6 maaş alacağı bulunduğu ve bu paranın da kendisine ayrıca ödeneceği ifade edildi.


(Milliyet)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS