Lionel Messi 3 yıllık sözleşme imzaladı

Lionel Messi 3 yıllık sözleşme imzaladı

Lionel Messi 3 yıllık sözleşme imzaladı

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi ile taraftar etkileşim platformu Socios.com, iş birliğine gitti. Arjantinli yıldızın 'Global Marka Elçisi' olarak ilk kampanyasının sloganı "Daha fazlası ol" oldu. Messi, anlaşma kapsamında çok sayıda eğitim ve tanıtım kampanyasında yer alacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu anlaşmaya göre; global marka elçisi olarak Lionel Messi, Socios.com'u 400 milyon takipçisine tanıtacak. Messi, ilk olarak Socios.com marka kampanyasından başlayarak çok sayıda eğitim ve tanıtım kampanyasında yer alacak.

Lionel Messi, 16 yaşında ilk profesyonel maçına çıktığından bu yana 35 büyük kupa kazandı, 92'si rekor bir şekilde bir takvim yılında olmak üzere yaklaşık 700 gol attı ve tarihteki diğer tüm futbolculardan daha fazla Ballon D'Or (7) ve Altın Ayakkabı (6) topladı. Messi, sayısız unutulmaz an yaratarak ve milyonlara neşe, heyecan ve mutluluk getirerek sporda neler başarabileceğini yeniden tanımladı.

Belçikalı futbolcu hayatını kaybetti

Belçikalı futbolcu hayatını kaybetti

3 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANDI

Lionel Messi'nin Socios.com ile olan sözleşmesi ilk olarak 3 yıllık bir dönem için geçerli olacak. Lionel Messi, iş birliği ile ilgili şu ifadeleri kullandı: 

"İlk profesyonel maçıma çıktığımdan beri taraftarların tutkusu, elimden gelenin en iyisini yapmam için bana ilham veren itici bir güç oldu. Taraftarlar takımlarına desteklerinin anlaşılmasını ve sevdikleri takımlara etki etmek için fırsatları hak ediyorlar. Socios.com, taraftar deneyimini geliştirmek, taraftarların 'daha fazlası' olmasını sağlamak için var. Socios.com'un dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için daha bağlantılı ve ödüllendirici bir gelecek yaratma misyonuna katılmaktan gurur duyuyorum.”

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Socios.com'un CEO'su Alexandre Dreyfus ise, “Lionel Messi gibi ancak bir nesilde rastlanabilen özel yetenekler, güzel oyunu taraftarlar için ekstra özel kılıyor. Socios.com'da yapmaya çalıştığımız şey, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, taraftarların desteklerinin değerli olduğunu, önemli olduğunu, özel olduğunu hissetmelerini sağlamak. Lionel Messi'yi yeni Global Marka Elçimiz olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için birlikte daha kapsayıcı, heyecan verici ve ödüllendirici bir gelecek inşa etmeyi dört gözle bekliyoruz. Son birkaç yılda ileriye doğru büyük adımlar attık, ancak futbol taraftarları bir şey biliyorsa, o da Lionel Messi yanınızdayken her şeyin mümkün olduğudur" şeklinde konuştu.