hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Liverpool, Orkun Kökçü ile bombayı patlatıyor! Arne Slot'un ilk hamlesi...

  Liverpool, Orkun Kökçü ile bombayı patlatıyor Arne Slotun ilk hamlesi...
  expand
  KAYNAKFanatik

  Liverpool'da Jürgen Klopp'un ayrılığı sonrası Arne Slot'un göreve geleceği açıklanmıştı. Hollandalı teknik adamın, İngiliz devine Feyenoord'dan eski öğrencisi Orkun Kökçü'yü istediği iddia edildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Orkun Kökçü, yaz döneminde dev bir transfer gerçekleştirebilir. Benfica'da aradığını bulamayan milli yıldız için Liverpool devreye girmiş durumda.

  BENFICA TERCİHİ MEMNUN ETMEDİ

  Feyenoord ile geçirdiği oldukça başarılı sezonların ardından rekor bir ücretle Portekiz ekibi Benfica'ya transfer olan Orkun'un burada istediği ortamı bulamadığı konuşulmuştu. Nitekim milli yıldız, Roger Schmidt hakkında yaptığı açıklamalarla sistem anlamında da yaşadığı sıkıntıyı dile getirmiş ve sonrasında ikili aradaki sorunu çözerek yola devam etmişti.

  İNGİLİZLER PEŞİNİ BIRAKMIYOR

  Feyenoord döneminde birçok İngiliz devinin transfer listesine girmiş olan Orkun Kökçü, Benfica tercihinin ardından yine Premier Lig yoluna girmiş gibi gözüküyor. Daily Mirror, Orkun Kökçü'nün Liverpool'un transfer listesinde olduğunu belirtti.

  ARNE SLOT'UN GÖZDESİ

  Liverpool, Orkun Kökçü ile bombayı patlatıyor Arne Slotun ilk hamlesi...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Liverpool'da Jürgen Klopp sonrası takımın başına Arne Slot getirildi. Slot'un Eredivisie'de Feyenoord ile ulaştığı şampiyonluğun en büyük mimarlarının başında takım kaptanı Orkun Kökçü geliyordu. Hollandalı menajerin Liverpool'da da eski yıldızıyla çalışmak isteyeceği ifade ediliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow