Milan CEO'sunun neden Galatasaray maçını izlediği ortaya çıktı

İtalyan devi Milan'ın CEO'su David Han Li'nin Galatasaray-Antalyaspor maçını izlemesi spekülasyonlara yol açmıştı. Kulübün satılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.Galatasaray gündemi Milan CEO'su David Han Li'nin gelişiyle sarsılmıştı.
Antalyaspor maçını izleyen Han Li'nin kulübü satın alacağı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz bugün yaptığı açıklamayla spekülasyonlara son verdi.
İtalyan ekibi Milan'ın sahibi ve üst yöneticisi (CEO) David Han Li'nin Antalyaspor maçını Türk Telekom Stadı'nda izlemesi nedeniyle, kulübün Çinli iş adamlarına satılacağı yönünde haberler çıktığını hatırlatan Cengiz, daha önce bir televizyon programında sarf ettiği, "Galatasaray satılırsa ben Galatasaray'ı bırakırım" sözlerini yineledi.

Peki David Han Li neden Galatasaray-Antalyaspor maçını izledi. Bu sorunun yanıtını da İtalyan basını verdi.
MilanLive sitesi David Han Li'nin İstanbul'a gidiş nedeninin tahmin edildiği gibi Galatasaray'ın satın alınmasıyla ilgili olmadığını yazdı.
Milan'ın gelecekte kendi stadına sahip olma isteği olduğu ve David Han Li'nin proje için Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı projesini örnek olarak aldığı bu nedenle de bilgi almak için stadı ziyaret ettiği belirtilen haberde Milan'ın San Siro'yu yıkıp yeniden yapmak istedikleri vurgulandı.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS