Okan Buruk: Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü

Okan Buruk: Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü

Okan Buruk: Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü

Cim Bom, Başakşehir engelini 2-1'le geçti. Galatasaray 3 puanı alsa da genç sol beki Kazımcan Karataş'ı sakatlığa kurban verdi. 29. dakikada oyundan çıkmak zorunda kalan 20 yaşındaki futbolcu için teknik direktör Okan Buruk konuştu. Tecrübeli hoca galibiyeti de değerlendirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Süper Lig'in 6. haftasında deplasmanda Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Sarı-Kırmızılılar maç fazlasıyla liderliğe yükseldi. Maçın ardından konuşan Okan Buruk galibiyetten dolayı mutluydu.

İşte Okan hocanın sözlerinden ön plana çıkanlar...

'Parmağında yüzük varmış'

"Zor bir deplasmanda kazandık. Kendi adımıza, kendi oyunumuzu oynamak istedik. Daha dikine bir oyun ortaya koyduk. 2-0 öne geçtik, daha farklı olabilirdi. Maçın genelinde üstündük. Şanssız bir gol yedik, oyuncu değiştiremedik. Ziyech çıkarken, Zaha'yı oyuna alıyorduk. Parmağında yüzük varmış, hemen giremedi. Kerem de kendi bölgesine gelirken, golü yedik."

'Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü'

Kazımcan'ın sakatlığı bizi üzdü. İç yan bağ diye düşünüyoruz, daha büyük bir şey yoktur inşallah.

'En iyisini yapmaya çalışıyorum'

"Yine lider durumdayız. Stadımız doluyor. İnanılmaz ilgi var. Taraftar mutlu, ben de mutluyum. Kulüp transferler için çok fedakarlık yapıyor. Hep beraber kurduk, saha kısmı bana ait. Ben de en iyisini yapmaya, bütün oyuncuları hazır hale getirmeye çalışıyorum. Transfer dönemizi uzun ve zor geçiyor. Bir taraftan yarışıyoruz. Galatasaray iyi ve güçlü gidiyor. Kazanmaya devam edeceğiz. Sokakta, her yerde insanlar mutlu. Mauro Icardi sembol oldu. Bunları görünce, bir senede Galatasaray'ın bambaşka yere geldiğini görüyoruz. Ben de işin başındaki insan olarak çok mutluyum."

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber