hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Okay Karacan kimdir? Hangi takımlı?

  Okay Karacan kimdir Hangi takımlı
  expand

  Spor spikeri ve yorumcu Okay Karacan'ın hangi takımlı olduğu ve kariyeri sosyal medyada merak ediliyordu. Peki Okay Karacan kimdir? Hangi takımlı ve neden gündem oldu? İşte yanıtı...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Okay Karacan'ın 1 Ekim 2023'te sosyal medyada, "Salın Fenerbahçe’yi Premier Lig'de oynasın. Biz ne izliyoruz?" paylaşımı ses getirmişti.

  Bu paylaşım yaklaşık 4 milyon görüntülenme alırken Karacan, bir taraftarın yorumuna tuttuğu takımı da net bir dille açıkladı. Okay Karacan, "Ben Beşiktaşlıyım" sözleriyle tartışmalara nokta koydu.

  Okay Karacan kimdir Hangi takımlı

  Okay Karacan kimdir?

  Okay Karacan, 1968'de İstanbul'da doğdu.

  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi ‘’İktisat Bölümü’’ mezunu olan Karacan medyaya 1992'de TRT Haber'de ’redaktör spiker olarak girdi. 4 yıl boyunca spor ve haber spikerliği yaptı. Aynı dönemde Sponsorluk ve Reklam Daireleri’nin hizmet içi kurslarına katıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1996’dan itibaren, 11 yıl boyunca NTV Televizyonu’nda çalıştı. Habertürk Televizyonu’nda Spor Müdürlüğü yaptı. 2008 yılından bu yana televizyonlara spor programları ve belgeseller hazırlıyor.

  Kadir Has Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nde ‘’Yayıncılık ve Spor İletişiminde Reklam, Sponsorluk’’ konulu dersler verdi. İngilizce ve Fransızca biliyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow