hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rachid Ghezzal: Özür dilemeyeceğim

  Rachid Ghezzal: Özür dilemeyeceğim
  expand

  Beşiktaş'tan Başakşehir karşılaşmasında sakatlanarak oyuna devam edemeyen Salih Uçan ve Rachid Ghezzal'ın sağlık durumlarıyla ilgili açıklama yapıldı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Salih Uçan'ın sol uyluk iç adalesinde gerilme ve ödem, Ghezzal'ın uyluk iç adalesinde gerilme ve kanama tespit edildiği ifade edildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tekrar sakatlanmasıyla ilgili Rachid Ghezzal, "Dün maçta oynamam konusunda futbolda her zaman olduğu gibi bir risk olduğunu biliyordum. Oynama kararını ben aldım, bu konuda sağlık ekibini veya başka hiç kimseyi suçlayamayız. Hayal kırıklığınızı anlıyorum, inanın ben çok daha fazlasını hissediyorum ama takıma faydalı olmak amacıyla oynama riskini aldığım için de özür dilemeyeceğim. Destek mesajlarınız için teşekkür ederim. Henüz bitmedi, geri döneceğim." açıklamasını yaptı.

  Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

  "Futbol A Takımımızın Trendyol Süper Lig’de Rams Başakşehir ile oynadığı müsabakada sol uyluk iç kısmında ağrı hissederek oyuna devam edemeyen futbolcumuz Salih Uçan’ın uyluk iç adalesinde (adduktor magnus) gerilme ve ödem tespit edilmiştir. Aynı müsabakada uyluk iç adalesinde ağrı hissederek oyuna devam edemeyen Rachid Ghezzal’ın uyluk iç adalesinde (adduktor longus) gerilme ve kanama tespit edilmiştir. Salih Uçan ile Rachid Ghezzal’ın tedavilerine sağlık ekibimizce başlanmıştır."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow