hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Real Madrid'den 'Barcelona skandalı' ile ilgili acil toplantı!

  Real Madridden Barcelona skandalı ile ilgili acil toplantı
  expand

  Real Madrid yöneticileri, başkan Florentino Perez'in önderliğinde acil toplanma kararı aldı. Eflatun beyazlılar, Barcelona'nın La Liga'daki hakem skandalı hakkında toplantı yapacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İspanya'da Barselona İl Savcılığı, hakemlerle ilgili bilgi almak için eski Hakem Teknik Kurulu (CTA) Başkan Yardımcısı Jose Maria Enriquez Negreira'ya ait bir şirkete uzun yıllar ödeme yaptığı ortaya çıkan Barcelona Kulübü ile iki eski başkanı ve bazı yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

  Maliye'nin vergi kaçırıldığı şüphesiyle Negreira'nın sahibi olduğu DASNIL 95 SL şirketiyle ilgili bazı hesapları incelemesi sonrası ortaya çıkan Barcelona'nın bu şirkete yaptığı ödemeler, Katalan kulübünü davalık etti.

  Barcelona'nın 2001-2018 yılları arasında toplamda 7,3 milyon avroyu CTA'ya ödediği ve bunun karşılığında hakemlerle ilgili bilgiler aldığı öne sürülüyor.

  REAL MADRID TOPLANDI

  Real Madrid'in internet sitesinde duyurduğu haberde Real Madrid'in yetkin isimleri "acil" koduyla toplandı. Başkan Florentino Perez ve yöneticiler, Barcelona'nın hakkındaki iddiayı değerlendirecek ve ona göre adım atacak.

  (NTV Spor)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow