hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rennes'in Fenerbahçe isyanı: Aptalız!

  Rennesin Fenerbahçe isyanı: Aptalız
  expand

  UEFA Avrupa Ligi B Grubu 5'inci haftasında Fenerbahçe'nin Rennes ile 3-3 berabere kaldığı mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Rennes Teknik Direktörü Bruno Genesio, "Kazanabilirdik ama çok küçük ayrıntılar yüzünden kaybettiğimizi düşünüyorum, daha kararlı olabilirdik" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bouriguaud'ın "3-0'dan maç verdik, biz aptalız" şeklindeki açıklaması hakkında görüşleri sorulan Rennes Teknik Direktörü Bruno Genesio, "Dürüst bir şekilde cevap vermem gerekirse, ben takımın antrenörüyüm. Kararları ben alıyorum. Eğer bir embesil varsa, birincilikle o benim" diye cevap verdi.

  Etkilendiği bazı maçlar olduğunu kaydeden Genesio, "Bu maç da onlardan biri. Özellikle 2'nci yarı daha iyi oynayabilirdik. İkinci yarıdaki defans uygulamamız ise taktik gereği değil, Fenerbahçe'deki sistem ve oyuncu değişiklikleri yüzünden oldu. Kendi sahalarında oynuyorlar, bu çok normal. Böyle bir blok yememiz çok normal. Sahamızdan bazen çıkamadık ve boş alanları kullanamadık" dedi.

  Fenerbahçe'nin iki maçta da geriden gelerek goller kaydettiğini ifade eden Genesio, çok iyi bir ilk yarı geçirdiklerini belirterek, "Bu, takımın genç olması yüzünden mi bilmiyorum. Küçük ayrıntılar bazen çok önem kazanabiliyor. Kazanabilirdik ama çok küçük ayrıntılar yüzünden kaybettiğimizi düşünüyorum, daha kararlı olabilirdik" diye konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Genesio, grup liderliği hakkında ise "Şu an için bunu söylemek çok güç, son maçı bekleyeceğiz. Son maçlarda her şey mümkün olacaktır" şeklinde konuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow