Ronaldinho’nun banka hesaplarında sadece 6 euro çıktı

Brezilya'nın unutulmaz futbolcularından Ronaldinho, 2 milyon euro'luk emlak cezasını ödeyemeyince pasaportuna el konuldu.Brezilya futbolunun en önemli futbolcularından olan Ronaldinho'nun banka hesaplarında sadece 6 euro çıkınca yurt dışına kaçmaması için pasaportuna el konuldu.
Bir yıl önce futbola veda eden Barcelona ve Milan’ın eski futbolcusunun ülkesinde devlet arazisine kaçak inşaat yapmaktan mahkemece 2 milyon euro para cezasına çarptırılmış, zamanında ödeyemeyince banka hesaplarına el konulmuştu.
Brezilya medyasına göre 38 yaşındaki Ronaldinho’nun tüm hesaplarının ekside olduğu sadece bir bankada 24.63 Reais yaklaşık 6 euro'su bulunduğu ortaya çıktı.
Bir ayakkabı firmasının tanıtım yüzü olan Ronaldinho geçtiğimiz haftalarda Japonya ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde kendi adına çıkartılan futbol ayakkabılarını tanıtmıştı.
17 Kasım’da Frankfurt’ta “Ronaldinho’nun Arkadaşları” etkinliğine katılması planlanan eski yıldız oyuncunun pasaportuna el konulması nedeni ile gidemeyeceği de öğrenildi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS