hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şenol Güneş ne istediyse tersini yaptı, kadro dışı kaldı!

  Şenol Güneş ne istediyse tersini yaptı, kadro dışı kaldı
  expand

  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kevin Nkoudou ile yaptığı özel görüşmelerde isteklerini oyuncuya söyledi ancak Nkoduou, Güneş'in isteklerini yapmayı reddetti. Üçüncü görüşmede takımdan ayrılması istenen Kamerunlu futbolcu kulüp bulup ayrılmayı reddetti ve sonuç olarak kadro dışı kaldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  BEŞİKTAŞ'IN FASLI STOPERİ ROMAIN SAISS'IN SON DURUMU

  Omar Colley'in transferi sonrası ilk 11'deki yerini kaybeden Saiss, Başakşehir ile oynanan son maça da yedek kulübesinde başladı ve bu durumun üzüntüsünü yaşıyor. Menajeri aracılığıyla İngiliz kulüpleriyle görüşmelerine hız veren Saiss'in lig bitiminde Ada'ya dönmesi bekleniyor.

  BEŞİKTAŞ'TA JACKSON MULEKA'YA SON ŞANS

  Beşiktaş'ın forveti Jackson Muleka, sezon başında iyi bir performans sergilemiş olsa da son dönemde form düşüklüğü yaşıyor. Teknik ekip, Muleka'nın performansını artırmak için özel bir idman programı hazırladı ve İstanbulspor maçında çıkış yapmasını bekliyor. Ancak Kongolu forvet şansı değerlendiremezse, Muleka'nın sezonu kulübede tamamlaması ve sonrasında takımdan ayrılması planlanıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  NKOUDOU'NUN KADRO DIŞI KALMASININ SEBEBİ BELLİ OLDU

  Beşiktaş'ta Kevin Nkoudou'nun kadro dışı kalmasının sebebi ortaya çıktı. Teknik Direktör Şenol Güneş, iki kez özel görüşme yaptığı oyuncusundan ceza alanına girip orta yapmasını istedi, ancak Nkoudou maçlarda çalım ve şut denemelerine yöneldi.

  Nkoudou'nun bu tavrına sinirlenen Güneş, üçüncü görüşmeyi Bayram Bektaş'a yaptırttı. Fransızca bilen Bektaş, Nkoudou'dan kulüp bulup takımdan ayrılmasını istedi. Ancak Fransız futbolcu, kulüp bulup ayrılmayı reddetti ve sonuç olarak kadro dışı kaldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow