hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika... Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik'ten açıklamalar

  Son dakika... Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecikten açıklamalar
  expand

  Fenerbahçe Başkan Vekili ve Kulüp Sözcüsü Erol Bilecik, FBTV'de Gündem Özel programına katıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, sarı-lacivertlilerin resmi kulüp televizyonuna konuştu. Erol Bilecik şu ifadeleri kullandı:

  "Türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz. 5'te 5 yaptık ve son derece emin adımlarla yolculuğumuz başladı. İlk haftalarda sakatlıklar üst üste geldi. Önemli şanssızlıklar karşımıza çıktı ama ona rağmen 5'te 5 yapıldı. Bunların hepsi önemli sinyaller veriyor. Pozitif hava var. Başarı için kenetlenmiş muazzam bir yapıdan bahsediyoruz."

  "Geçtiğimiz yıllarda çok katkı yapamayan oyuncularımız, bu sene Vitor Pereira'nın sisteminde yeni transfer olmuş gibi katkı yapan yıldızlara dönüştüler. Bu bizim için çok değerli ve önemli bir şey. Avrupa arenasındayız, iyi de başladık. Başkanımız Ali Koç'un deyimiyle 'orta şekerli' bir gruba düştük."

  "Başkanımız Ali Koç için açılan hashtagi son derece kınıyorum. İsmini, cismini gayet iyi bildiğimiz tamamen algı odaklı trollerin yapmaya çalışmasından başka bir şey değil. Açıkça altını çizmemde fayda var, bu kişiler Fenerbahçe'nin başarısızlığından enerji alan yapılar. Değerli başkanımız Ali Koç, sadece Fenerbahçe için değil Türk spor tarihi için gelmiş geçmiş en önemli değerlerden bir tanesi."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Gerçek bir taraftarımızın yaptığı eleştirinin başımızın üstünde yeri var. Bazen bir taraftarımızın gönderdiği mail, yorum, mesaj bizim günlerimizi alıyor. Taraftarlarımız rahat olsunlar, bu tarz algıları kaale almamalarını rica ediyorum. Bu kişiler sayın başkanı yeteri kadar tanımayan kişiler. O zaman vaktinin tamamını kulübe vakfetmiş insan."

  "Altay maçında çok şık bir galibiyet aldık. Sahayla ilgisi olmayan konularla ilgili dakikalarca konuşmak... Bunun gündemini yaratmak için uğraşmak akılla bağdaşmıyor. Kaostan beslenen figürler var. Bu arkadaşlar zaman zaman yorum yapıyorlar daha iki hafta, üç hafta geçmeden yaptıkları yorumlar tamamen çeliştiğinde biraz utanmaları gerektiğini düşünüyorum. Bunların örneklerini kamuoyu daha iyi biliyor. Ben bu arkadaşları niyet sahibi olmaya davet ediyorum. Akşam yastığa başımızı koyduğumuz zaman, kalpleriyle temizlik konusunda bir çelişki olduğunu düşünüyorum."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow