hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hakim Ziyech resmen Galatasaray'da! Maç sonu unutulmaz tanıtım...

  Hakim Ziyech resmen Galatasarayda Maç sonu unutulmaz tanıtım...
  expand

  Galatasaray Kulübü, Chelsea'den Hakim Ziyech'i kadrosuna kattığını resmen açıkladı. Faslı yıldız, 2-0 kazanılan Trabzonspor maçının ardından Ultraslan'ın bulunduğu tribünden sahaya indi ve taraftara üçlü çektirdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Galatasaray, Hakim Ziyech'i resmen kadrosuna kattı. Sarı-kırmızılılar, Faslı yıldızın bedelsiz satın alma opsiyonuyla yine bedelsiz olarak kiralandığını KAP'A bildirdi.

  GALATASARAY'IN AÇIKLAMASI:

  Profesyonel futbolcu Hakim Ziyech ve kulübü Chelsea Football Club Limited ile oyuncunun bedelsiz satın alma opsiyonlu bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Futbolcuya ise 2023-2024 sezonundan için net 3.587.500 Euro sezonluk ücret ödenecek olup transferinin gerçekleşmesi durumunda 2024-2025 sezonu için net 2.850.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir. Ayrıca yapılan anlaşma gereği şarta bağlı uzama opsiyonunun gerçekleşmesi halinde futbolcuya 2025-2026 sezonu için net 2.850.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir.

  TRİBÜNDEN GELDİ

  Galatasaray'ın bu akşam Rams Park'ta Trabzonspor'u 2-0 mağlup ettiği maçı izleyen Hakim Ziyech için karşılaşmanın son dakikalarında taraftara yerlerini terk etmemeleri çağrısı yapıldı. Mücadelenin bitiş düdüğünün ardındansa Faslı yıldızın ismi stadyumda anons edildi. Hakim Ziyech, kale arkasında Ultraslan'ın bulunduğunu tribünde taraftarlara selamlaştıktan sonra sahaya inerek tribünlere üçlü çektirdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hakim Ziyech resmen Galatasarayda Maç sonu unutulmaz tanıtım...

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow