Son dakika... Tahir Kıran'dan Oğulcan ve Caner Erkin açıklaması

Son dakika... Tahir Kıran'dan Oğulcan ve Caner Erkin açıklaması

Son dakika... Tahir Kıran'dan Oğulcan ve Caner Erkin açıklaması

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da başkan Tahir Kıran basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kıran, Galatasaray'la yaşanan Oğulcan Çağlayan kriziyle ve Caner Erkin'in transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Süper Lig 'in Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor 'da başkan Tahir Kıran, basın mensuplarının karşısına geçti. Kıran, Oğulcan Çağlayan transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tahir Kıran'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

Biz herkese dost elini uzattık. Biz kimseyle savaşmak istemediğimizi söyledik. Fakat hakkımız yenmek istendiğinde de savaştan kaçmayız. Buna cesaretimiz de yüreğimiz de var. Rizespor'un hakkını kimseye yedirmem! Bu kadar basit.

Oğulcan Çağlayan, Rizespor'u yüzüstü bırakarak çekip gitti. Biz bahane üretmeden çözümün anahtarı olacağımızı söyledik. Hep çözümden yana olduk. Galatasaray Kulübü'nün şu ana kadar Tahkim Kurulu için yaptığı hiçbir şikayet yok. Paramızı ödememek için yalandan demeçler veriliyor. Bu, Galatasaray'ı yönetenlere yakışmıyor. Galatasaray'ın hukuktan sorumlu yöneticisi Rezan Epözdemir tamamen şov yapıyor.

Ben Sayın Burak Elmas'ı 4 kez aradım ama kendisiyle görüşemedim. Ertesi gün lütfedip beni aradı ama konuşacak bir şey olmadığı için bu kez de ben telefonunu açmadım. Ardından bana mesajlar attı, hepsi duruyor.

Galatasaray'a fazla ceza verilmiş diyorlar. O zaman ben de 'Jailson'a 8 maç ceza verdiniz, Marcao 30 metreden koşarak geldi, kafa ve yumruklar attı. 8 maç az verdiniz' mi diyeyim. Bana göre de 10 maç olmalıydı.

Böyle bir kulüp yönetme şekli yok. 1 milyon 200 bin avromuzu ve 506 bin 275 TL'mizi son kuruşuna kadar ödesinler, hiç yalan yere kıvırmasınlar. Siz kimsiniz Rizespor'a ipotek koyacaksınız. Bizim paramızı ödeyin, hiç kıvırmayın.

CANER ERKİN AÇIKLAMASI

"Caner Erkin ile görüşeceğiz! Eğer Rizespor forması giymek isterse takımda görmek isteriz. Büyük ihtimalle buradan çıktıktan sonra kendisiyle görüşeceğim. 'Para için geliyorum' derse, burada işi yok. Gökhan Gönül, 'Rizespor forması giymek istiyorum' dedi."