hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika... TFF'de Nihat Özdemir ve yönetim kurulu ibra edildi

  Son dakika... TFFde Nihat Özdemir ve yönetim kurulu ibra edildi
  expand
  KAYNAK DHA

  TFF'de eski başkan Nihat Özdemir ile yönetim kurulu, idari ve mali yönden ibra edildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye Futbol Federasyonu'nun bugün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda eski başkan Nihat Özdemir ve yönetim kurulu, idari ve mali yönden ibra edildi.

  SERVET YARDIMCI: TÜRK FUTBOLUNA HİZMET ETMENİN GURURU İLE HUZURLARINIZDAN AYRILIYORUM

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağanüstü Seçimli ve Olağan Mali Genel Kurulunda konuşan TFF Başkanı Servet Yardımcı, ‘’Genel kurulun Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum. Futbolun bir neferi olarak, Türkiye Futbol Federasyonu’nda görev aldığım ilk günkü heyecanla ve Türk futboluna hizmet etmenin gururu ile huzurlarınızdan ayrılıyorum’’ dedi.

  Toplantıda konuşan mevcut TFF Başkanı Servet Yardımcı, göreve başladığı tarihten bu yana kendisine destek veren herkese teşekkür ederek Türk futboluna, UEFA ve FIFA’ya destek vermeyi bütün gayretiyle sürdüreceğini söyledi. Yardımcı, Türkiye Futbol Federasyonu'nu sağlıklı bir organizasyon yapmakla yükümlü olduğunu söyleyerek, ‘’TFF yönetimlerinin elbette hataları olmuştur. Fakat önemli olan TFF ile kulüplerimizin sağlıklı ve samimi ortam oluşturarak Türk futbolunun sorunlarını beraberce çözüme kavuşturmasıdır. Futbolun marka değeri, yayın ihalesi, topun oyunda kalma süresi, hakemi aldatmaya yönelik hareket, maçın sonucuna etki eden hata, yanlış transfer, güvenilmeyen kurullar, ligi manipüle etmek, rakibe yönelik çirkin ve küfürlü tezahürat... Bütün bunun gibi zihnimizde yer edinen kelimelerin futbolumuzdan mümkün olduğunca ve hızlıca uzaklaşmasını temenni ediyorum’’ diye konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yardımcı, Türk futbolunun sevdalısı, sporla yaşadığını söylediği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tüm spor bakanları ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek ‘’Sözlerime son verirken, genel kurulun Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum. Futbolun bir neferi olarak, Türkiye Futbol Federasyonu’nda görev aldığım ilk günkü heyecanla ve Türk futboluna hizmet etmenin gururu ile huzurlarınızdan ayrılıyorum. Sabrınız,  anlayışınız, hoşgörünüz ve destekleriniz için tekrar teşekkür ediyorum. Hepinize, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam diliyorum" şeklinde konuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow