hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Trabzonspor'dan Abdullah Avcı kararı

  Trabzonspordan Abdullah Avcı kararı
  expand

  Spor Toto Süper Lig’in ilk devresinde geçen sezona göre geride kalan Trabzonspor’da saha sonuçlarındaki kötü gidişat ve teknik direktör Abdullah Avcı’nın ayrılığı iddiaları üzerine kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu yazılı açıklama yaparak camiaya seslendi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Abdullah Avcı ile bugün İstanbul’da görüşerek son tabloyu değerlendiren Ağaoğlu, olumsuz saha sonuçlarının camiada yarattığı endişeleri giderecek tedbirlerin alınacağını belirtti. Ağaoğlu açıklamasında, "Futbolda zaman zaman olumsuz sonuçları ve gelişmeleri Trabzonspor olarak da yaşıyoruz. Önemli olan bundan sonrasında hataların tekerrür etmemesi için kısa, orta ve uzun vadede alınması gereken tedbirlerdir" dedi.

  "BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ KAYBETMEYELİM"

  Yönetim olarak Abdullah Avcı’ya güvendiklerini belirten Ağaoğlu, "Bunları her aşamada geniş kapsamlı bir şekilde ele aldık. Sorunları masaya yatırdık. Çözüm önerilerini ve alınması gereken tedbirleri tartıştık. Trabzonspor camiası endişe etmesin. Takımına güvensin. Desteklemeye devam etsin. Trabzonspor her yönüyle büyüktür ve bütünlük içindeki bir camiadır. Bu bütünlük yönetimimiz, takımımız, hocamız ve taraftarımızladır. Bu bütünlüğümüzü asla kaybetmeyelim. Hocamıza güvenimiz tamdır ve takımımız bu olumsuzlukları alacağı başarılı sonuçlarla giderecektir" ifadelerini kullandı.

  Trabzonspor taraftarları teknik direktör Abdullah Avcı'ya olan desteğini sürdürüyor. Bordo-mavili taraftarlar, "Altın yere düşse pul olmaz. Yiğit düştüğü yerden kalkar" pankartı astı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Spor Toto Süper Lig'de Alanyaspor'a 5-0 mağlup olan Trabzonspor'da, teknik direktör Abdullah Avcı'nın geleceği tartışma konusu olmuştu. Dün akşam saatlerinde tecrübeli teknik adamın evine giderek destek olan bordo-mavili taraftarlar şehrin bazı noktalarına ise Abdullah Avcı'ya destek pankartları astı.

  Trabzonspor Rota Akçaabatlılar Taraftarlar Derneği, "Altın yere düşse pul olmaz. Yiğit düştüğü yerden kalkar" pankartı asarak Abdullah Avcı'nın fotoğrafını koydular.

  Trabzonspordan Abdullah Avcı kararı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow