hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Spor Bakanı Kasapoğlu: EURO 2024 Türkiye'nin hakkı

  Spor Bakanı Kasapoğlu: EURO 2024 Türkiyenin hakkı
  expand
  KAYNAKAA

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) organizasyonunun Türkiye'nin hakkı olduğunu söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kasapoğlu, Manisa programı kapsamında Valiliği ziyaret etti. Kapıda milli sporcuların karşıladığı Bakan Kasapoğlu, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'in makamında yaptığı açıklamada, kentte bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu, kendisi için anlamlı ve önemli bir gün olduğunu belirtti.

  AK Parti hükümetinin 16 yıldır spor, gençlik ve diğer alanlarda Manisa’da gerçekleştirdiği hizmetlerin herkes tarafından bilindiğini kaydeden Kasapoğlu, şöyle konuştu:

  "İnşallah hem kendi alanımla alakalı olarak hem diğer kabine üyelerinin alanlarıyla ilgili olarak Manisa’ya dair planlarımız var, hayallerimiz var. Bunları da gerçekleştirmek el birliğiyle tüm Manisa camiası olarak, teşkilatlarımızla, yöneticilerimizle, daha güzel Manisa için, gençliğimizin geleceği, ülkemizin yarınları için çalışacağız."

  "2024 Avrupa Futbol Şampiyonası, bizim hakkımız"

  Valilik ziyaretinin ardından Şehitler Ortaokuluna geçen Bakan Kasapoğlu, beden eğitimi dersindeki öğrencilerle bir araya geldi. Kasapoğlu, beden eğitimi öğretmeni Mustafa Yeşil’in atletizm pisti ihtiyacının olduğunu söylemesi üzerine, "Yeter ki ihtiyaç olsun." dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Öğrencilere spor malzemesi ve kitap dağıtan Kasapoğlu, öğrencilerin bir isteği olması halinde kendilerine mail atabileceğini, telefon edebileceğini kaydetti.

  Kasapoğlu, daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

  İkram edilen Manisa kebabından tadan Bakan Kasapoğlu, bir vatandaşın, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası organizasyonunun Türkiye'ye verilip verilmeyeceği sorusu üzerine "Vermeleri lazım çünkü bizim hakkımız ama tabii onlar adaletli davranırlarsa alırız." açıklamasını yaptı. 
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow