hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Spor camiasından Erdoğan'a tebrik

  Spor camiasından Erdoğana tebrik
  expand

  Spor camiası, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Spor camiası, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik etti.

  Bakan Kasapoğlu: Türkiye kazandı

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim zaferinin ardından 'Türkiye kazandı' tweetini attı. Kasapoğlu'nun bu tweeti, yüksek etkileşim alırken Cumhurbaşkanı Erdoğan'a birçok tebrik mesajı geldi.

  Fenerbahçe Kulübü'nden yayımlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

  28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen seçim sonuçları neticesinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor; Vatanımızın istikbali, bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için sonuçların hayırlı olmasını diliyoruz.

  Galatasaray Kulübü'nden yayımlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

  "28 Mayıs 2023 tarihinde ülkemize yakışır demokratik olgunlukla gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle gerekli çoğunluğu sağlayarak yeniden seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu vesileyle yeni dönemde Gazi Meclisimizde görev yapacak tüm milletvekillerimize de başarılar dileriz.

  Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

   

  Trabzonspor Kulübü'nden yayımlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

  "Büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, ülkemizin yeni yüzyılında bağımsızlığımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün daha da güçlendirilmesi amacıyla yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz.

  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak tüm milletvekillerimizi de kutluyor, sonuçların ülkemizin istikbali için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz."

  Beşiktaş Kulübü'nden yayımlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

  "Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde aziz milletimizin teveccühleriyle yeniden Cumhurbaşkanımız seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Beşiktaş Camiası olarak tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fatih Karagümrük Kulübü'nden yayımlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

  "Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde yeniden seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

  Kasımpaşa Kulübü'nden yayımlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

  "Milletimiz iradesini sandığa yansıtmış ve 13. Cumhurbaşkanı’nı seçmiştir. Sonucun ülkemiz için hayırlı olması temennisi ile, seçimi kazanan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz."

  Konyaspor Kulübü'nden yayımlanan tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

  Büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

  İkinci tur sonunda aziz milletimizin büyük bir desteği ile yeniden seçilen 13. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yeni dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak Konya milletvekillerimiz başta olmak üzere tüm milletvekillerimize muvaffakiyetler dileriz.

  Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, tebrik mesajında şu ifadeleri kullandı:

  "Sayın Cumhurbaşkanım canıgönülden tebrik ediyorum, ülkemiz için hayırlı olsun."

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow