Süper Lig'de ilk 4 haftanın programı belli oldu

Süper Lig'de ilk 4 haftanın programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig'de 2020-2021 sezonunun ilk 4 haftasının programını açıkladı.

Süper Lig, 11 Eylül Cuma günü saat 20.00'de oynanacak Çaykur Rizespor - Fenerbahçe maçıyla start alacak. 1'inci haftadaki Trabzonspor - Beşiktaş müsabakası 13 Eylül Pazar günü saat 20.00'de oynanacakken, 3'üncü haftadaki Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ise 27 Eylül Pazar günü saat 19.00'da başlayacak.

Süper Lig'de ilk 4 haftanın programı şu şekilde:

- 1'İNCİ HAFTA

11 Eylül Cuma

20.00 Çaykur Rizespor - Fenerbahçe

12 Eylül Cumartesi

17.00 Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor

17.00 Fatih Karagümrük - Yeni Malatya

20.00 Göztepe - Yukatel Denizlispor

20.00 Galatasaray - Gaziantep FK

13 Eylül Pazar

17.00 MKE Ankaragücü - BB Erzurumspor

17.00 Hes Kablo Kayserispor - Kasımpaşa

20.00 Fraport TAV Antalyaspor - Gençlerbirliği

20.00 Trabzonspor - Beşiktaş

14 Eylül Pazar

20.00 Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir

- 2'NCİ HAFTA

18 Eylül Cuma

20.00 Yeni Malatyaspor - Göztepe

19 Eylül Cumartesi

13.30 Gençlerbirliği - İttifak Holding Konyaspor

16.00 Yukatel Denizlispor - Trabzonspor

19.00 Aytemiz Alanyaspor - Hes Kablo Kayserispor

19.00 Beşiktaş - Fraport TAV Antalyaspor

20 Eylül Pazar

13.30 BB Erzurumspor - Demir Grup Sivasspor

16.00 Kasımpaşa - Çaykur Rizespor

19.00 Gaziantep FK - Fatih Karagümrük

19.00 Medipol Başakşehir - Galatasaray

21 Eylül Pazartesi

20.00 Fenerbahçe - Atakaş Hatayspor

- 3'ÜNCÜ HAFTA

25 Eylül Cuma

20.00 Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir

26 Eylül Cumartesi

13.30 Hes Kablo Kayserispor - BB Erzurumspor

16.00 Atakaş Hatayspor - Kasımpaşa

16.00 Göztepe - Gaziantep FK

19.00 Trabzonspor - Yeni Malatyaspor

27 Eylül Pazar

13.30 Çaykur Rizespor - Aytemiz Alanyaspor

16.00 Demir Grup Sivasspor - MKE Ankaragücü

16.00 İttifak Holding Konyaspor - Beşiktaş

19.00 Galatasaray - Fenerbahçe

28 Eylül Pazartesi

20.00 Fraport TAV Antalyaspor - Yukatel Denizlispor

- 4'ÜNCÜ HAFTA

2 Ekim Cuma

20.00 MKE Ankaragücü - Hes Kablo Kayserispor

20.00 Gaziantep FK - Trabzonspor

3 Ekim Cumartesi

13.30 Yeni Malatyaspor - Fraport TAV Antalyaspor

16.00 BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

16.00 Medipol Başakşehir - Göztepe

19.00 Fenerbahçe - Fatih Karagümrük

4 Ekim Pazar

13.30 Yukatel Denizlispor - İttifak Holding Konyaspor

16.00 Aytemiz Alanyaspor - Atakaş Hatayspor

16.00 Beşiktaş - Gençlerbirliği

19.00 Kasımpaşa - Galatasaray

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS