Süper Lig'de Isco bombası! Cevap bekliyor

Süper Lig'de Isco bombası! Cevap bekliyor

Süper Lig'de Isco bombası! Cevap bekliyor

Real Madrid'den sezon başında transfer olduğu Sevilla ile sözleşmesini fesheden Isco, kulüpsüz kaldı. İspanyol yıldızın Fenerbahçe'ye önerildiği ortaya çıktı. Transfer için devrede olan arabam.com Konyaspor da Fenerbahçe'nin Isco'ya vereceği cevabı bekliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Dünyaca ünlü yıldız Isco, sezon başında Sevilla'ya transfer olmuş ancak aralık ayında sözleşmesini feshetmişti. İspanyol hücum oyuncusu, ara transfer döneminde Alman ekibi Union Berlin ile anlaştı. Tecrübeli yıldız, imza için girdiği Alman ekibi Union Berlin kulüp binasından eli boş bir şekilde ayrıldı.

Fenerbahçe'den gece yarısı olay paylaşımlar!

Fenerbahçe'den gece yarısı olay paylaşımlar!

Avrupa'da transfer penceresinin kapanmasıyla birlikte Isco kulüpsüz kaldı. 30 yaşındaki futbolcu, menajerler aracılığıyla Fenerbahçe'ye teklif edildi. İspanyol yıldız, 1 yıl opsiyonla birlikte yarım sezonluk imza atmaya hazır.

'Şansımız yüzde 50'

Sarı-Lacivertli Yönetimi'nin, Isco için henüz girişimde bulunmadığı öğrenildi. Teknik ekibin yapacağı değerlendirmenin ardından Fenerbahçe, teklif yapıp yapmama konusunda kararını verecek. 30 yaşındaki ortasaha oyuncusu için Konyaspor son derece istekli. Yeşil-Beyazlılar'ın başkanvekili Mehmet Akcan, "Isco ile görüşüyoruz. Transferi bitirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Şansımız yüzde 50" dedi. Yıldız futbolcunun Fenerbahçe'den cevap beklediği için diğer teklifleri beklemeye aldığı öğrenildi.

(Fanatik)