hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  The Guardian'dan Fatih Terim sürprizi!

  The Guardiandan Fatih Terim sürprizi
  expand

  İngiliz The Guardian gazetesi, her yıl olduğu gibi, 2022 yılında da en iyi performans gösteren 100 futbolcuyu belirleyecek. Bu sene farklı olarak The Guardian'dan Fatih Terim sürprizi geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Normalde her yılın Aralık ayında duyurulan ve bu yıl Kasım ayında başlayan Dünya Kupası'ndan ötürü açıklanması ertelenen 'Yılın En İyi 100 Erkek Futbolcusu' listesini belirleyecek jürideki isimler belli oldu.

  FATİH TERİM SÜRPRİZİ

  İngiliz The Guardian gazetesi bu seneki jüride sürpriz bir isme yer verdi. Jüride eski futbolculardan Patrik Andersson, Maicon gibi isimlerin yanı sıra teknik adamlar arasında Türkiye A Milli Takımı ve Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim de yer aldı.

  AVRAM GRANT, EINARSSON...

  Terim'in yanında Avram Grant ve İzlanda Teknik Direktörü Magnus Mar Einarsson da jüriye dahil oldu. Tüm dünyadan gazetecilerin de dahil edildiği jüride Türkiye'den Hürriyet Gazetesi yazarı ve BeIN Sports yorumcusu Uğur Meleke yer aldı.

  ÇALHANOĞLU DA ADAYLAR ARASINDA

  'Yılın En İyi 100 Erkek Futbolcusu' listesinin adayları arasında Inter'de forma giyen A Milli yıldız Hakan Çalhanoğlu'nun bulunduğu belirtildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  (Fanatik)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow