Tolgay Arslan eski günlerine dönüyor

Tolgay Arslan eski günlerine dönüyor

Tolgay Arslan eski günlerine dönüyor

Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle bir türlü form tutamayan Tolgay, özel antrenör ile 3 hafta boyunca çalıştı. Eski günlerine dönmek isteyen 29 yaşındaki futbolcu, milli ara dönüşünde takımının en büyük kozlarından biri olacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’tan transfer edilen Tolgay Arslan, yaz döneminde de ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle 1 ay boyunca formasından uzak kaldı. Ancak 29 yaşındaki futbolcu, eksiklerini kapatabilmek adına 3 hafta boyunca kendisine özel bir antrenör tuttu ve çalışmalarını bu şekilde sürdürmeyi tercih etti. Şimdi ise Tolgay, formunun zirvesine çok yaklaştı.

Teknik direktör Ersun Yanal’ın, tecrübeli orta saha oyuncusuna kademeli olarak ligde süre vereceği ve maç kondisyonu kazandırmaya çalışacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

İşte Yanal’ın planı

Ayrıca tecrübeli çalıştırıcının, Tolgay’a çok güvendiği ve onu orta sahanın vazgeçilmez bir ismi yapmaya çalıştığı bildirildi. Yanal’ın bir diğer hedefinin ise orta sahanın merkezinde Emre Belözoğlu ve Tolgay ikilisini oynatmak olduğu gelen haberler arasında.

(Fanatik)