Valverde: Arda'nın oynaması onun çalışmasına bağlı

Video: Valverde: Arda'nın oynaması onun çalışmasına bağlı
<a class="in-news-link" href="/barcelona" target="_blank" title="Barcelona haberleri">Barcelona</a> Teknik Direktörü Ernesto Valverde, kadroya almadığı <a class="in-news-link" href="/arda-turan" target="_blank" title="Arda Turan haberleri">Arda Turan</a> ile ilgili "Oynaması onun çalışmasına ve benim yorumuma bağlı." dedi.

Barcelona Teknik Direktörü Ernesto Valverde, kadroya almadığı Arda Turan ile ilgili "Oynaması onun çalışmasına ve benim yorumuma bağlı." dedi.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın oynanacak Barcelona-Sporting Lizbon maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyen Valverde, ocak ayındaki ara transfer haberleri">transfer döneminde takımdan ayrılması gündemde olan Arda Turan ile ilgili yöneltilen bir soruya da cevap verdi.

Sezon başından bu yana İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) ilk haftası hariç hiçbir maçta kadroya almadığı Arda Turan'ın "takımın bir futbolcusu" olduğunu söyleyen İspanyol teknik adam, milli oyuncunun takım arkadaşlarıyla aynı fırsata sahip olduğunu savundu.

Valverde ayrıca, Arda Turan ve Javier Mascherano'nun Barcelona'dan ayrılması halinde ara transferde futbolcu alınıp alınmayacağıyla ilgili bir soruya direkt cevap vermekten kaçınarak, sadece sakatlık olması durumunda transferin gündeme gelebileceğini dile getirdi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS