Veli Kavlak: Beşiktaş'a olan sevgim hiçbir zaman değişmeyecek

Veli Kavlak: Beşiktaş'a olan sevgim hiçbir zaman değişmeyecek

Beşiktaş'ın sözleşmesini feshettiği Veli Kavlak, kendisine ait sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı.

İşte Veli Kavlak'ın mesajı:

"Öncelikle bugüne kadar birçok basın ve yayın kuruluşunda yer bulmuş hakkımdaki haberlerin birçoğunun gerçeği yansıtmadığını ve sözleşmemin devamı süresince Beşiktaş camiasının zarar görmemesi adına hiçbir açıklama yapmadığımı bildirir, ilk kez yapmakta olduğum bu açıklama ile bugüne kadar üzerimde olan, öncelikle Beşiktaş camiası ve taraftarıyla değerli yöneticilerine şükranlarımı sunmak amacıyla bu mesajı yayınladığımın bilinmesini isterim.

Beşiktaş ile olan sözleşmem bugün itibariyle tarafıma ulaşan fesihname ile sonlamış bulunmaktadır. Beşiktaş'a hizmet ettiğim 7 yıllık sürenin sonunda sözleşmemin bu şekilde tek taraflı feshedilmesi beni derinden üzmüştür. Bu 7 yıllık süre boyunca bana tarifi imkansız anılar yaşatmış olan Beşiktaş camiasına ve büyük taraftarına teşekkürü bir borç olarak görmekteyim. Her ne kadar üzücü bir şekilde ayrılmam gerekmiş olsa da, Beşiktaş camiasına ve büyük taraftarına olan sevgim hiçbir zaman değişmeyecek.

Bu fırsatla başta beni her türlü fedakarlığı göstererek Beşiktaş camiasına kazandırmış olan Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören olmak üzere Başkanımız Fikret Orman ve 7 yıllık süreçte görev almış tüm yöneticilerimize, Beşiktaş'a transferimde emeği geçen Sayın Tayfur Havutçu ve birlikte çalıştığım hocalarım Samet Aybaba, Carlos Carvalhal, Bilic ve Şenol Güneş'e, tesislerimizde, statta görevli her biri ayrı ayrı değerli tüm Beşiktaş personeline teşekkürü bir borç bilmekteyim.

Bu fırsatla son sözlerimi ise Beşiktaş'ın asıl sahibi olan büyük Beşiktaş taraftarına ayırmak istemekteyim. Beşiktaş formasını giydiğim ilk günden itibaren bana her türlü desteği vermiş olan, beni her fırsatta onurlandırmış ve büyük bir gurur yaşamama vesile olmuş olan büyük Beşiktaş taraftarına şükranlarımı sunar, Beşiktaş'a hizmet ettiğim süreç üzcü bir şekilde sona ermiş olsa da, bana yaşattıkları tarifi imkansız duyguları her zaman kalbimde taşıyacağımın bilinmesini isterim.

Saygılarımla kamuoyunun takdirine sunarım.
Veli Kavlak"

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS