Volkan Demirel: Sorumluluk tamamen bana ait

Volkan Demirel: Sorumluluk tamamen bana ait

Volkan Demirel: Sorumluluk tamamen bana ait

Fenerbahçe file bekçisi ve kaptanı Volkan Demirel, yedek kaldığı maçta ısınmaya çıkmamasının speküle edilmemesi gerektiğini dile getirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Fenerbahçe'nin Aytemiz Alanyaspor ile oynadığı maçta yedek kalan ve karşılaşma öncesi ısınmaya çıkmaması epey yankı bulan Volkan Demirel, bu davranışının kasıtlı olmadığını ifade etti. 

Skorer'in haberine  göre yakın çevresine konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Volkan, yedek kalmasına üzüldüğünü ancak takım kaptanı olarak da sorumluluklarını bildiğini dile getirdi. Sezona kötü başlayan, zaman zaman taraftarın protestosu ile karşılaşan ve eski form grafiğini bir an önce yakalamak isteyen Sarı-Lacivertli file bekçisi, Alanya’da yedek kalmayı beklemiyordu ve bu nedenle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Yakın çevresine içini döken Volkan Demirel’in, “Maçta oynamak isterdim. Yedek kaldığım için üzgünüm. Ancak ben takım kaptanıyım. Sorumluluklarımı biliyorum. Daha önce Kameni de çıkmadı ısınmaya. Bu nedenle böyle yorumlar yapmak doğru değil. Hem Kameni’ye hem de takım arkadaşlarıma kaptan olarak her zaman destek verdim ve vermeye de devam edeceğim. Bu destek oynasam da oynamasam da devam edecek. Yedek kaldığım için de hatayı kendimde görüyorum. Sorumluluk tamamen bana ait” ifadelerini kullandığı belirlendi.

Derbide tercih Volkan

Cumartesi günü oynanacak olan Beşiktaş mücadelesinde Volkan'ın ilk 11'e geri döneceği ifade edildi. Takım kaptanı olması ve derbi maçlardaki başarısı nedeniyle Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın dev maçta Volkan’ın tecrübesinden yararlanmak istediği öğrenildi.