hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yeni Malatyaspor'da iki futbolcu sözleşmesini feshetti

  Yeni Malatyasporda iki futbolcu sözleşmesini feshetti
  expand

  Depremin vurduğu kulüplerden olan ve ligden çekilen Yeni Malatyaspor Kulübü, iki oyuncunun sözleşmelerini tek taraflı olarak feshettiğini duyurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Depremin şiddetli tahribat yaptığı şehirlerden Malatya'nın temsilcisi Yeni Malatyaspor, Spor Toto 1. Lig'den çekilmişti. Sarı-siyahlı kulüpte beklenmeyen iki ayrılık gerçekleşti. Yeni Malatyaspor Kulübü, Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül'ün büyük vefasızlık yaparak sözleşmelerini tek taraflı olarak feshettiğini duyurdu.

  Yeni Malatyaspor'dan yapılan açıklama şöyle: "İlimizde yaşanan deprem sonrasında çok büyük bir afetin içerisinde kaldık. Futbolcumuz Ahmet Eyüp Türkaslan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık ve bu süreçte ligden çekilme kararı aldık. 13 Şubat 2023 Pazartesi günü ödemesi yapılacak olan ancak dolayısıyla geciken ödemeleri beklemeyen Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül, kulüplerine ve bu şehre büyük bir vefasızlık yaparak sözleşmelerini tek taraflı olarak fesih ettiler. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacımız olan şu dönemde yaptıkları bu vefasızlığı asla unutmayacağız." 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow