hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yıldız futbolcu intihara teşebbüs etti! Beşiktaş ile anılmıştı...

  Yıldız futbolcu intihara teşebbüs etti Beşiktaş ile anılmıştı...
  expand

  Adı transfer döneminde Beşiktaş ile anılan Nice oyuncusu Alexis Beka Beka, Fransa'da bir otoyol üzerinde yer alan 100 metre yüksekliğindeki Magnan viyadüğünde intihara teşebbüs etti. Yıldız futbolcu, 3,5 saatlik bir sürecin sonunda polis ve itfaiye ekipleri tarafından ikna edilerek hastaneye kaldırıldı. Beka Beka'nın neden intihara kalkıştığı da öğrenildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fransız Ligue 1 ekiplerinden Nice'te forma giyen Alexis Beka Beka, bir viyadük üzerinde intihara teşebbüs etti. Yıldız futbolcu 3.5 saatlik bir sürecin sonucunda ikna edilerek hastaneye kaldırıldı.

  BEKA BEKA, MAGNAN VİYADÜĞÜNDEN ATLAMAKLA TEHDİT ETTİ

  Nice'te forma giyen 22 yaşındaki futbolcu intihara teşebbüs için otoyolun bariyerlerinde durdu. BFM Nice Côte d'Azur'un edindiği bilgiye göre, bir OGC Nice oyuncusu Nice'teki 100 metre yüksekliği bulunan Magnan viyadüğünden atlamakla tehdit etti. Futbolcunun Alexis Beka Beka olduğu öğrenildi.

  3.5 SAAT SONRA İKNA EDİLİP HASTANEYE KALDIRILDI

  Sağlık birimleri ve Fransız jandarması olay yerine giderken, oyuncuyu ikna için 3,5 saat uğraş verildi. Nice de psikoloğunu olay yerine gönderirken, polis de aşağıda konumlanmıştı.

  KIZ ARKADAŞI AYRILINCA...

  Fransız medyasında 22 yaşındaki Beka Beka'nın kız arkadaşı kendisinden ayrılınca böyle bir olaya kalkıştığı belirtildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  5 KİLOMETRELİK TRAFİK SIKIŞIKLIĞI OLUŞTU

  Karayolları ekipleri otoyolu kontrol altına alınırken, İtalya-Aix yönündeki trafik yavaşlatıldı. Bu ciddi olayın ardından 5 km'lik bir trafik sıkışıklığı oluştu ve trafiğin bir şeridi etkisiz hale getirildi.

  NİCE'TE KRİZ İLAN EDİLDİ

  OGC Nice, durum nedeniyle bu Cuma günü için planlanan tüm basın faaliyetlerinin iptal edildiğini duyurdu. Bir kriz birimi toplandı.

  (Fanatik)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow