hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ziraat Türkiye Kupası final bilet fiyatları: Ziraat Türkiye Kupası finali (Beşiktaş - Trabzonspor) nerede oynanacak?

  Ziraat Türkiye Kupası final bilet fiyatları: Ziraat Türkiye Kupası finali (Beşiktaş - Trabzonspor) nerede oynanacak
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Beşiktaş ve Trabzonspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final mücadelesi bilet fiyatları, maç tarihi ve yeri detayları futbolseverlerin gündeminde yer alıyor. İki takımın taraftarlarının da karşılaşmaya yoğun ilgi göstermesi beklenirken biletlerin satışa sunulacağı gün ve saat belli oldu. Bordo mavili taraftarlar, Batı Tribünü ve Güney Kale Arkası Tribününde yer alırken siyah-beyazlılar ise Doğu Tribün ve Kuzey Kale Arkasında oturacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ziraat Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş ve Trabzonspor karşı karşıya gelecek. 23 Mayıs Perşembe günü saat 20.45’te başlayacak karşılaşma Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası final biletlerinin satışa sunulacağı fiyatta belli oldu. Bir kişi kendisi ile birlikte toplam iki kişi adına bilet satın alabilecek. Güvenlikle ilgili alınan karar gereği satışa sunulacak biletleri sadece Trabzonspor Logolu Passolig kart sahipleri ve Beşiktaş JK logolu kart sahipleri satın alabilecektir.

  ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL BİLETLERİ NEREDEN ALINACAK?

  Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda Beşiktaş ile Trabzosnpor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Final maçının biletleri 17 Mayıs Cuma günü saat 16.00'da satışa sunuldu. Biletler internet üzerinden alındığı gibi Trabzon'da Papara Park ve Passolig Meydan gişeleri, İstanbul'da ise Atatürk Olimpiyat Stadyumu ve Beşiktaş Park gişelerinden alınabilecek. Müsabakada sadece e-bilet uygulaması yapılacak, kağıt bilet ve PDF bilet uygulaması yapılmayacaktır. 

  Ziraat Türkiye Kupası final bilet fiyatları: Ziraat Türkiye Kupası finali (Beşiktaş - Trabzonspor) nerede oynanacakZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL BİLET FİYATLARI NE KADAR?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  BEŞİKTAŞ DOĞU TRİBÜN: ₺1.000,00

  TRABZONSPOR BATI TRİBÜN : ₺1.000,00

  BEŞİKTAŞ KUZEY TRİBÜN : ₺500,00

  TRABZONSPOR GÜNEY TRİBÜN : ₺500,00

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow