Fenerbahçe'de ayrılık resmen açıklandı!

Fenerbahçe'de ayrılık resmen açıklandı!

Fenerbahçe'de ayrılık resmen açıklandı!

Misli.com Sultanlar Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe Opet'te bir ayrılık daha yaşandı. Sırp başantrenör Zoran Terzic ile yollar ayrılırken yerine gelecek isim de netleşmek üzere...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Misli.com Sultanlar Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe Opet'te Sırp başantrenör Zoran Terzic ile yollar ayrldı. Ayrılık sonrası yerine gelecek başantrenörde netleşmek üzere.

LİGDE 6 YIL SONRA ŞAMPİYON

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Misli.com Sultanlar Ligi Final Etabı üçüncü maçında Eczacıbaşı Dynavit’i 2 saat 21 dakika süren mücadele sonrası 3-2’lik skorla devirdi, seride durumu 3-0 yapan Sarı Melekler altıncı şampiyonluğunu elde etti.

FENERBAHÇE'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI

Sarı-lacivertli kulüp yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Zoran Terzic’e Teşekkürlerimizle

2018-19 sezonundan itibaren Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Başantrenörlük görevini üstelenen Zoran Terzić ile yollarımız ayrılmıştır. Beş sezondur Takımımızı çalıştıran, Sarı Melekler ile birlikte 2022-23 sezonunda kazandığımız Şampiyonlar Kupası ve Sultanlar Ligi Şampiyonluğumuzda takımımızın Başantrenörlüğünü yapan Zoran Terzić’e, bugüne kadarki tüm emekleri için teşekkür ediyor; bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar diliyoruz."

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

FENERBAHÇE'DE AYRILIKLAR PEŞ PEŞE

Terzic dışında Fenerbahçe'de voleybolculardan da ayrılıklar yaşandı. Sarı-lacivertli ekip, Macris Carneiro, Anna Lazareva, Hristina Vuchkova, İpar Özay Kurt ve Beliz Başkır ile yolların ayrıldığını açıkladı.

YENİ BAŞANTRENÖR BELLİ OLDU

4141'in haberine göre Fenerbahçe Opet'in yeni başantrenörü Novara'dan ayrılan Stefano Lavarini oldu. Sarı-lacivertli ekip, İtalyan başantrenörle yaptığı görüşmede anlaşmaya vardı.

SÖZLEŞME DETAYLARI

Resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması beklenirken Lavarini, Fenerbahçe ile iki yıllık sözleşme imzalayacak.

SANTARELLI İDDİALARI DA GÜNDEMDEYDİ

Sarı melekler için Santarelli iddiaları da bulunuyordu. Fenerbahçe gelecek sezon için Daniele Santarelli'yi göreve getirmek için tüm şartları zorlayacağı ileri sürülürken diğer adaylar arasında İtalya Milli Takımı başantrenörü Davide Mazzanti, Çinli antrenör Lang Ping ve ero Volley Milano'yu çalıştıran İtalyan antrenör Marco Gaspari yer alıyordu.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber