hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Türkiye - Bulgaristan voleybol maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta? Filenin Sultanları Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri ikinci maçında!

  Türkiye - Bulgaristan voleybol maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta Filenin Sultanları Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri ikinci maçında
  expand

  A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri B Grubu ilk maçında Porto Riko ile karşılaştı. Maçı 3-0 galibiyetle sonlandıran Filenin Sultanları ikinci maçında Bulgaristan ile karşılaşacak. Peki, Türkiye-Bulgaristan voleybol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte maçla ilgili bilgiler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Filenin Sultanları, Japonya'da düzenlenen 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri B Grubu ilk maçında Porto Riko'yu 3-0 mağlup etti. Türkiye, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri ikinci maçında komşu Bulgaristan ile karşı karşıya gelecek. Türkiye - Bulgaristan voleybol maçı canlı yayın bilgileri voleybolseverler tarafından merak ediliyor. 

  "Filenin Sultanları", 16-24 Eylül tarihlerinde Tokyo'da oynayacağı B Grubu maçlarında dünya sıralamasında 7'nci basamakta bulunan ev sahibi Japonya ve dünya 5'incisi Brezilya'nın yanı sıra Belçika, Bulgaristan, Porto Riko, Arjantin ve Peru ile mücadele edecek. Olimpiyat elemeleri, 3 grupta, 3 ayrı ülkede oynanacak. Elemelerde 24 takım, Çin, Japonya ve Polonya'da olimpiyat vizesi için karşılaşacak.

  Türkiye - Bulgaristan voleybol maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta Filenin Sultanları Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri ikinci maçındaTÜRKİYE - BULGARİSTAN VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye-Bulgaristan voleybol maçı 17 Eylül'de TSİ 07.00'de başlayacak. Mücadele TRT Spor ekranlarında olacak. Olimpiyat oyunları elemeleri sonucunda gruplarında ilk 2 sırada yer alan takımlar, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na kota kazanacak. Elemelerde gruplarında ilk 2'ye giremeyen ekiplerin "Olimpiyat Umutları" 2024 Milletler Ligi mücadelesinde devam edecek.

  Filenin Sultanları'nın şampiyon tamamlayarak dünya "1" numarası unvanını kazandığı Milletler Ligi sonucunda oluşacak 2024 yılı sıralamasında "ilk 5"e giren ülkeler de 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılacak 12 ülkenin arasında yer alacak. Fransa, ev sahibi kontenjanından olimpiyat oyunlarına direkt katılacak.

  Türkiye - Bulgaristan voleybol maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta Filenin Sultanları Paris 2024 Olimpiyat Elemeleri ikinci maçındaFİLENİN SULTANLARI MAÇ TAKVİMİ 2023

  17 Eylül: 07.00 Türkiye-Bulgaristan

  19 Eylül: 07.00 Türkiye-Peru

  20 Eylül: 07.00 Türkiye-Arjantin

  22 Eylül: 10.00 Türkiye-Brezilya

  23 Eylül: 13.30 Türkiye-Japonya

  24 Eylül: 10.00 Türkiye-Belçika

  2024 PARİS OLİMPİYAT OYUNLARI ELEMELERİ GRUPLARI

  A Grubu (Çin): Çin, Kanada, Çekya, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Hollanda, Sırbistan, Ukrayna

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  B Grubu (Japonya): Japonya, Türkiye, Brezilya, Belçika, Bulgaristan, Porto Riko, Arjantin, Peru

  C Grubu (Polonya): Polonya, Kolombiya, Almanya, İtalya, Güney Kore, Slovenya, Tayland, ABD.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow