hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  150W şarj desteğiyle geliyor

  150W şarj desteğiyle geliyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  OnePlus Ace 2 Pro’nin küresel pazarda OnePlus 11RT olarak çıkış yapması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken gelen raporlara göre Ace 2 Pro’nun 150W’a kadar şarj desteği ve Snapdragon 8 Gen 2 işlemci gibi özelliklerle piyasaya sürülecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  OnePlus Ace 2 Pro ile ilgili ayrıntılar geçmişte yoğun bir şekilde sızıyordu ve bugün Tipster Digital Chat Station, yaklaşmakta olan cihazın temel özelliklerini paylaştı. Tipster’a göre cihaz, yüksek frekanslı karartmaya sahip 1.5K çözünürlüklü kavisli bir ekrana sahip. Daha önce panelin 1440Hz PWM karartma ile Oppo Reno 10 Pro+’ a benzer olduğu iddia edilmişti.

  Akıllı telefona güç veren, yeni bir geniş alanlı VC ısı dağıtma teknolojisinin desteklediği Snapdragon 8 Gen 2 işlemci olacak. Tipster, cihazın arkada iki bilinmeyen sensörle birlikte 50MP IMX890 birincil sensör alacağını yineliyor. İyi bir 5000mAh pil ünitesi ile doldurulabilir.

  OnePlus Ace 2 Pro’nun göze çarpan özelliği, etkileyici şarj etme yetenekleridir. DCS’ye göre, akıllı telefon ışık hızında 150W şarjı destekleyecek, ancak 100W şarj sunan bir model de olabilir. Orta sınıf bir amiral gemisi olarak konumlandırılan OnePlus Ace 2 Pro, Xiaomi Redmi K60 Ultra ve Realme GT Neo5 Pro gibi gelecek akıllı telefonlarla rekabet etmelidir. Şu anda, akıllı telefonun lansman tarihi hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow