hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  200W hızlı şarj özelliğine sahip olacak

  200W hızlı şarj özelliğine sahip olacak
  expand

  iQOO hız kesmeye niyeti yok gibi görünüyor. Çünkü şimdi de iQOO 11 serisinin çıkışı için hazırlıklar başlamış durumda.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çok yakında piyasaya sürülmesi beklenen iQOO 11 ve 11 Pro, bir kez daha sertifika alırken görüldü. Çinli telefon üreticisinin telefonları için sertifika almaya başlamış olması, telefonlarının çıkışının yakın olduğunu gösterdi. Öte yandan telefonların sertifika almasıyla birlikte teknik özellikleri hakkında yeni detaylar da ortaya çıktı.

  Digital Chat Station tarafından paylaşılan bilgiler sayesinde iQOO 11 ve 11 Pro’nun batarya kapasitesi ve şarj hızı belli oldu. Standart model 5000 mAh’lık bir bataryayla geliyor. Bu telefonun şarj hızı ise 120W. Pro modeli ise ilginç bir şekilde daha küçük bir bataryayla geliyor. Pro modelinin batarya kapasitesi 4700 mAh. Ancak şarj hızına geldiğimizde Pro modeline adına yaraşır şekilde daha gelişmiş özelliklere sahip. Çünkü telefon 200W hızlı şarj özelliğiyle geliyor ki bu da telefonu şarj hızı konusunda piyasadaki en iyi telefonlardan biri yapmaya yetecek.

  iQOO’nun yeni telefonlarını ne zaman tanıtacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak telefonların bir kez daha görülmüş olması çıkışının yakın olduğunu gösteriyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow