hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  36 saat pil ömrüne sahip Bluetooth kulaklık

  36 saat pil ömrüne sahip Bluetooth kulaklık
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Yakında piyasaya sürülecek olan OnePlus Nord Buds 2 ile beraber firma OnePlus Buds Ace’i de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kulaklıklar piyasaya sürülmeden bazı temel özellikleri ortaya çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, Buds Ace ve Nord Buds 2’nin küresel versiyonunu piyasaya sürecek. Marka şimdiye kadar sadece Buds Ace’in lansmanını yapmasına rağmen, her iki ürünün bazı temel özelliklerini açıkladı. Bütçeye uygun olacak olan kablosuz kulaklıklar, özel bir çip sayesinde ANC (Aktif Gürültü Engelleme) gibi üst düzey özellikleri destekleyecekler.

  Hatırlatmak gerekirse Nord Buds bu teknolojiye sahip değildi. Yeni ürünlerin tasarımı, silikon kulak uçları ve siyah ve beyaz renk seçenekleri bir Teaser ile ortaya çıktı. Başka bir resmi teaser ise Buds Ace’in şarj kutusu dahil edildiğinde 36 saate kadar pil ömrü sunacağını belirtti. Bu esasında çok önemli bir değişim. Çünkü yalnızca 30 saatlik pil ömrü sunan ilk Nord Buds’a göre bu ciddi bir yükseltme.
  OnePlus Buds Ace, 10 saate kadar müzik dinleme ve 5 dakikalık hızlı şarj teknolojisini destekliyor. Fragmanlar, OnePlus’ın oyun oynarken nasıl gelişmiş bir ses deneyimi sunacağından ve ayrıca oyun modunda 47 ms’ye kadar düşük gecikme modu sunacağından bahsetti. Diğer önemli özellikler arasında BassWave adı verilen Dinamik Bas Sistemi, Bluetooth 5.3 desteğinin bulunduğunu söyleyelim.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow