hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  4 farklı kullanım modu sunan dizüstü! Özellikleri şaşırttı 

  4 farklı kullanım modu sunan dizüstü Özellikleri şaşırttı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Acer Chromebook Spin 314, 14 inç’lik geniş dokunmatik ekranı ile üretkenliğini artırmak isteyen öğrenciler ve hibrit çalışanlar için ideal bir alternatif sunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kapaklı, tablet, ekran ve çadır olmak üzere Acer Chromebook Spin 314 ’ün 4 farklı kullanım modu öğrencilerin birçok farklı durumda çalışmalarını ve doğru konumu bulmakta asla zorlanmamalarını sağlıyor. Chromebook, sahip olduğu ince çerçeve ile daha rahat bir görüntüleme alanı sunuyor. Kullanıcılar, ince çerçeveli tasarım ve HD ekran ile her an her yerde filmlerin, videoların ve TV şovlarının keyfini çıkarabiliyorlar.

  Acer Chromebook Spin 314, sahip olduğu Intel Celeron N4500 işlemcisi sayesinde, sunduğu daha uzun pil ömrü ve duyarlı yazılımıyla günlük kullanımda hayatı kolaylaştırıyor. Güçlü performansı ile Acer Chromebook Spin 314, öğrencilerin yüksek grafik gerektiren okul projelerinde her zamankinden daha sorunsuz çalışmalarını sağlıyor. Böylece öğrenciler, çalışma ritimlerini kendilerine göre belirleyip görevlerini hiç duraksamadan gerçekleştirebiliyorlar.

  Uzun pil ömrü ve zengin bağlantı noktaları kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor

  Acer Chromebook Spin 314 ile kullanıcıların dosyalarını aktarmak için uzun süren bekleyişleri son buluyor. Chromebook, ultra hızlı veri aktarımı, gerçek zamanlı video akışı ve pil şarjı için USB 2.0’dan on kat daha hızlı olan yeni nesil bir USB 3.2 Type-C bağlantı noktasına sahip. Bunun yanında, her iki ucu da aynı şekilde olan tersine çevrilebilir USB Type-C ile bağlantı işlemini daha kolay bir hale getiriyor ve yerleşik HDMI bağlantı noktası ile harici bir ekran bağlantısına izin veriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ayrıca, Acer Chromebook Spin 314, iki adet ek USB 3.2 Tip-A bağlantı noktası ile ekstra depolama ve çevre birimleri için bir MicroSD yuvasına sahip. Entegre 720p HDR web kamerası ile kullanıcılar Google Meet’te kristal netliğinde görüntülü aramalar gerçekleştirebiliyorlar.

  Chromebook Spin 314’ün sahip olduğu Bluetooth 5.2 ve güçlü kablosuz sinyal, Wi-Fi 6 ve stratejik olarak yerleştirilmiş 802.11ax kablosuz anten tarafından sağlanıyor. 2×2 MU-MIMO teknolojisiyle, aynı anda birden fazla kablosuz cihazla bağlantı kurmayı desteklerken kullanıcılar kablosuz bağlantılarını daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

  DTS Audio, çift mikrofon ve yukarı bakan hoparlörler ise dizüstü bilgisayarın çevrimiçi konferans yeteneğini geliştirerek öğrenciler ve hibrit çalışanlar için ideal bir kullanım sağlıyor. Ayrıca, 10 saatlik uzun pil ömrü sunan bu Chromebook, kullanıcıların yanlarına bir güç adaptörü almadan tüm gün boyunca çalışabilmelerini mümkün kılıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow