hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  4K dokunmatik ekran yelpazesini genişletti

  4K dokunmatik ekran yelpazesini genişletti
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Panasonic, InGlass ve Kızılötesi dokunmatik ekran serisini tamamlayarak her türlü gereksinim ve bütçe için uygun bir dokunmatik ekran çözümü sağladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yeni EQ2-PCAP Serisi, çıplak veya eldivenli bir şekilde kullanıldığında bile 10 noktaya kadar çoklu dokunma özelliği ile üstün dokunma doğruluğu sunuyor.

  Yüksek görünürlükte 4K görüntüleme için parlama önleyici işleme sahip 500cd/m2 parlaklık ekranı ile birleştirilen bu cihazlar, ilham verici grup çalışması için mükemmel bir şekilde tasarlandı. İçerik, dikey veya yatay modda 20 derecelik bir açıyla kolayca görüntülenebiliyor ve böylece bilgileri istenildiği gibi sunma özgürlüğü sağlanıyor. Ekran toplantı odalarında, sınıflarda veya herhangi bir tabela uygulamasında kullanıldığında 18 saat kesintisiz çalışacak şekilde tasarlandı ve çerçevesiz tasarım, ekran yüzeyindeki toz, kir ve mikropları silmeyi çok kolay hale getiriyor.

  Çok yönlü bağlantı

  Bağlantı ve alıcı kutuları veya kablolar olmadan temiz bir görünüm için EQ2-PCAP Serisi, kablosuz sunum sistemleri ve terminal kartı kullanan dijital tabela ve yayınlar gibi uygulamaları destekleyen Intel® SDM spesifikasyon yuvasıyla donatıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  USB aygıtları bir USB Tip A kablosuyla ekrana bağlanabiliyor ve USB Tip C bağlantı noktası üzerinden EQ2-PCAP’ye bağlı bir PC kullanılarak kontrol edilebiliyor. Bu işlevsellik, seriyi video konferanslara basit ve hızlı bir başlangıç için ideal hale getiriyor. Bir kamera veya hoparlör konferans odasındaki ekrana kalıcı olarak bağlıysa, kullanıcı yalnızca bilgisayarını takabilir ve toplantıyı başlatmak için tüm cihazları hemen denetleyebilir.

  Seride HDMI (x3), PC ve USB Tip C video giriş terminalleri de bulunuyor. LAN veya seri kontrolü de mümkün olduğu gibi eş zamanlı kontrol ve parti yönetimi ise ağ üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ekranlar AMX veya Crestron Connected TM ile LAN kontrolünü destekliyor .Seri, bir bilgisayarın kablolu bir LAN ile bağlı 64 ekrana kadar içerik akışı yapmasını sağlayan Ekran Aktarımı’nı da destekliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow