Amazon 28 Eylül’de donanım etkinliğine ev sahipliği yapacak

Amazon 28 Eylül’de donanım etkinliğine ev sahipliği yapacak

Amazon 28 Eylül’de donanım etkinliğine ev sahipliği yapacak

Şirketin gönderdiği davetiye fazla ayrıntı içermiyor ancak bir ön bakış sunuyor diyebiliriz. Şirket yeni etkinlikte “en son Amazon cihazları, özellikleri ve hizmetlerle ilgili haberleri paylaşmayı vaat ediyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Tam bir yıl aradan sonra gelen etkinlik hakkında çok büyük beklentiler olmasa da şirket yıllık olarak düzenlediği etkinliği atlamamaya kararlı.
Geçen yılki etkinlik, şirketin Alexa destekli tekerlekli robotu Astro ile sıra dışı ürünlerle doluydu ve ilgiyi tamamen üstüne topladı.

Diğer öne çıkan özellikler arasında Echo Show 15 ve çocuk odaklı bir telekonferans cihazı olan Glow vardı. Şirket ayrıca Halo View fitness bandı ve Ring Alarm Pro şeklinde daha yinelemeli güncellemeler duyurdu.

Amazon etkinliği yayınlamayacak, ancak yüksek ihtimalle bir çok içerik yakında internette duyurulacak. Son dönemlerde aktif olarak çalışan şirket bu etkinlik ile de ön plana çıkmayı hedefliyor. Yıllık etkinliklerini aksatmadan gerçekleştiren şirket bu kapsamda çalışmalarını hızlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde teslimatları ile ilgili olarak çevre dostu adımlar atmayı planladıklarını belirten şirket bu kapsamda da çalışmalarını sürdürecek. Yıllık etkinliğin içerdiği özellikler ile ilgili bilinen çok fazla detay yok ancak yakında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.