Among Us 15 oyuncu lobisine genişleyecek

Among Us 15 oyuncu lobisine genişleyecek

Among Us 15 oyuncu lobisine genişleyecek

Among Us lobileri, 15 Haziran’da (oyunun üçüncü doğum günü olan bir tarih) çıkacak olan yeni bir güncellemenin bir parçası olarak maksimum 10 ila 15 oyuncu arasında genişleyecek. Güncelleme ayrıca ekip arkadaşları için yeni renkler, mobil kontrolörler için destek ve oyunun zeplin seviyesinde korna çalma yeteneği de getirecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oyuna eklenen tüm oyuncu renkleri de yenilendi. Yeni renkler, ten rengi, mercan, muz, gül, gri ve bordo olarak karşımıza çıkacak. Güncelleme, PC, iOS, Android ve Nintendo Switch dahil olmak üzere Aramızda oynayabileceğiniz tüm platformlarda mevcut olacak. PlayStation ve Xbox sürümleri de yapım aşamasında ve bu yıl içinde çıkması bekleniyor. Oyuncular için tanıtılacak bir diğer önemli özellik ise platformlar arasında hesap bağlama. Geliştiriciler, “Tüm kaydetme verileriniz ve kozmetik ürünleriniz, seçtiğiniz platformda mevcut” dedi. Diğer güncellemeler arasında yeni roller, bir “saklambaç” modu ve yeni vizör kozmetikleri yer alıyor. Among Us, geçtiğimiz yıl Covid-19 salgını ve karantinalar arasında büyük bir popülerlik kazandı. Sensor Tower tarafından yayınlanan verilere göre, Between Us 2020’nin 3. çeyreğinde 100 milyon indirmeye ulaşan tek oyun oldu.

Perşembe günkü Summer Game Fest Kickoff Live etkinliğinin bir parçası olarak geliştirici Innersloth, yeni bir saklambaç modu, vizör kozmetikleri, başarılar ve beşinci bir harita dahil olmak üzere oyuna gelecek bazı güncellemeleri de paylaştı. Geliştirici, bu güncellemelerin ne zaman gerçekleşebileceği hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmadı.