Atiye dizisi ne anlatıyor?

Atiye dizisi ne anlatıyor?

Atiye dizisi ne anlatıyor?

Netflix’in Türk dizisi olan Atiye bugün merakla beklenen çıkışını gerçekleştirdi. Atiye dizisi tüm bölümleri ile şu anda Netflix’te yer alıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Netflix Türkiye geçtiğimiz ay Atiye isimli Türk dizisi ile karşımıza çıkacağını açıklamıştı. 27 Aralık 2019’u işaret eden Netflix, söz verdiği gibi dizinin tüm bölümlerini bugün 11:01’de platformu üzerinden yayınladı. 8 bölümden oluşan dizide; Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın ve Tim Seyfi oynuyor

Ressam olarak yaşamını sürdüren Atiye’nin hayat hikayesini konu alan dizi fantastik yapısı ile dikkat çekiyor. Anadolu’da yapılacak kazı ile macerasına start veren Atiye, burada beklemediği şeyler ile karşılaşıyor. Küçüklüğünden beri aynı işaretleri çizdiğini söyleyen Atiye, bu kazında geçmişine ait şeyle bulmaya başlıyor.

Dünyanın Uyanışı isimli kitaptan esinlenerek kurgulanan bu dizide; Mehmet Günsür ve Metin Akdülger de yer alıyor. Jason George ve Nuran Evren Sit tarafından uyarlanan dizinin Hakan Muhafız kadar ses getirecek gibi görünüyor. Yönetmeni Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık olan diziyi Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Aylık 17,99 TL, 29,99 TL ve 41,99 TL paketleri bulunan Netflix’e 2020 yılında yeni Türk yapımlarının ekleneceğini belirtelim. Umarız Netflix Türkiye ilerleyen yıllarda ülkemizdeki yatırımlarına daha fazla ağırlık verir ve daha fazla yerli ve “kaliteli” yapımlar görürüz.