hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Attack on Titan hayranların için okuma platformu geliyor

  Attack on Titan hayranların için okuma platformu geliyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  En sevdiğiniz Manga serilerinden bazılarını okumak yakında biraz daha kolaylaşabilir: Attack on Titan ve Ghost in the Shell gibi hit oyunların arkasındaki yayıncı Kodansha, Mayıs ayında yeni bir dijital okuma platformu başlattığını duyurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Basitçe K Manga adlı yeni uygulama, 400 bölümle başlamayı vaat ediyor ve yayıncının en popüler serilerinden yeni bölümlere erken erişim sağlayacak. Kullanıcılar “manganın sınırlı bölümlerini ücretsiz olarak okuyabilecek”. Böylece animeyi seven herkes ücretsiz olarak resmi olmayan korsan sitelere bir alternatif olarak bu uygulamayı kullanabilecek.

  Uygulamada ne okuyacağınıza gelince? Kodansha, The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse ve Don’t Toy With Me, Miss Nagatoro gibi birkaç çağdaş manga öne çıkarıyor, ancak şirketin eski kataloğu muazzam bir potansiyele sahip. Bu serilerin hiçbiri henüz K Manga için resmi olarak duyurulmamış olsa da Kodansha, Attack on Titan, Sailor Moon, Akira ve Battle Angel Alita gibi ikonik hitlerin yayıncısı.

  Bu nedenle de klasik animelerin mangalarının gelmesi de söz konusu olabilir. Böyle bir şey olması durumunda tüm anime severler uygulamaya büyük ilgi gösterecektir. K Manga uygulaması 10 Mayıs’ta başlayacak. Yine de söz konusu dijital okuma platformunun sevilip sevilmeyeceğini zamanla göreceğiz diyebiliriz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow