hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aura Studio 4: Harman Kardon’un premium bluetooth hoparlörü

  Aura Studio 4: Harman Kardon’un premium bluetooth hoparlörü
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  1953 yılından bu yana hoparlör, kulaklık ve lüks segmentteki araçlar için ses sistemleri üreterek kullanıcıyla buluşan Harman Kardon, eşsiz tasarımıyla dikkat çeken bluetooth hoparlörü Aura Studio 4’ü piyasaya sürdü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Harman Kardon'un güvenilir ses uzmanlığıyla tasarlanan ikonik Aura Studio hoparlör serisinin en yeni üyesi Aura Studio 4, etkileyici ışık modları eşliğinde dinleyiciyi müziği aslına sadık kalarak duymaya davet ediyor.

  Tüm odaya eşit yayılan çarpıcı ses deneyimi

  Aura serisinin geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen ilk ürünü olan Aura Studio 4, orta ve yüksek frekanslar için ayrılmış 6 hoparlör ve zemine dönük 5.2 inç subwoofer dizilimi ile 360 derecelik ses deneyimi sunan geniş akustik ses sahnesi ve nokta atışı doğrulukta parlak, net ve temiz bir duyum vadediyor. Tüm duyuları harekete geçiren, sürükleyici ve benzersiz Harman Kardon ses kalitesini evlere taşıyan Aura Studio 4, sorunsuz kablosuz akış sağlayarak aynı anda iki cihaz ile eşleştirilebiliyor. Hoparlörün bir adet de aux kablo girişi bulunuyor.

  324 kristal ile ilham veren renk modları

  Serinin ikonik tasarım mirasını devam ettiren Aura Studio 4, transparan kubbenin tabanına yerleştirilen 324 ayrı kristal sayesinde büyüleyici bir ortam ışığı sunarak bulunduğu odanın ambiyansını zenginleştiriyor. Aura Studio 4’ün özenle hazırlanmış ışık animasyonu paletindeki Kutup Işığı, Evren, Yağmur Damlası, Bulut ve Ateş adı verilen hareketli ışık modları, hem müziğin dinleyicideki etkisini artırıyor hem evlere ilham verici bir görsel hava katıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Müzik ve tasarıma sürdürülebilir dokunuş

  Harman Kardon, ses performansı ve modern tasarımı buluşturduğu Aura Studio 4’ün üretiminde sürdürülebilir malzemeler kullanmasıyla da fark yaratıyor. Hoparlör ızgarası kumaşı yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyester iplikten dokunan Aura Studio 4, yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyum bileşenlere sahip olmasının yanı sıra hoparlör muhafazası da yüzde 85 geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow