Avrupalı kullanıcıların beğenisine sunuldu

Avrupalı kullanıcıların beğenisine sunuldu

Avrupalı kullanıcıların beğenisine sunuldu

Geçtiğimiz ayın başlarında, Huawei'nin MateBook X Pro ve MateBook 16s dizüstü bilgisayarları en güncel 13. Nesil Intel işlemcilerle donatıldı. Şirket, bu dizüstü bilgisayarların Haziran ayında Çin dışındaki pazarlarda satışa sunulacağını kısa bir süre önce belirtti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Huawei, MateBook X Pro (2023) ve MateBook 16s (2023) adındaki iki yeni dizüstü bilgisayarın Avrupa ve İngiltere’deki kullanım durumunu ve özel tekliflerini duyurdu. MateBook X Pro (2023) modeli (13. Nesil i7P / 16G RAM / 1TB Depolama / Intel EVO özellikleriyle), 1 Haziran itibarıyla Huawei’nin e-ticaret platformunda ve belirli perakende ortakları aracılığıyla Avrupa’da satışa çıktı.

Avrupa için önerilen perakende satış fiyatı (RRP) 2199 EUR olarak belirlendi. İngiltere’deki Huawei Mağazası’nda ise MateBook X Pro, 1 Haziran itibarıyla satışa sunuldu. 2023 Haziran sonuna kadar bu mağazadan alışveriş yapan müşteriler, stoklarla sınırlı olmak kaydıyla HUAWEI FreeBuds 5’i ücretsiz talep edebilirler.

Aynı şekilde, MateBook 16s (2023) modeli (13. Nesil i9H / 16G RAM / 1TB Depolama / Intel EVO özellikleriyle), 1 Haziran itibarıyla Avrupa’da Huawei’nin e-ticaret platformu ve belirli perakende ortakları aracılığıyla satışa çıktı. Avrupa için önerilen perakende satış fiyatı (RRP) yine 2199 EUR olarak belirtildi. İngiltere’deki Huawei Mağazası’nda ise MateBook 16s, 16 Haziran itibarıyla satışa çıkacak. 2023 Temmuz 13’e kadar bu mağazadan alışveriş yapan müşteriler, stoklarla sınırlı olmak kaydıyla HUAWEI FreeBuds 5’i ücretsiz talep edebilirler.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber