hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Beats kullanan Android sahipleri kullanışlı özellikler kazanacaklar

  Beats kullanan Android sahipleri kullanışlı özellikler kazanacaklar
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Artık Android telefonunuzdan veya tabletinizden yanlış yerleştirilmiş kulaklıkları izleyebilir, pil ömrü bilgilerini görüntüleyebilir ve dinleme modlarını (gürültü giderme dahil) kontrol edebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Benzer özellikler iOS’ta da bulunuyor, örneğin iPhone kullanıcıları, uyumlu cihazları Find My aracılığıyla bulabilir. Bu özellikler, Studio Buds da dahil olmak üzere Android’deki uygulamasıyla çalışan tüm ürünlerde kullanılabilecek. Şirket, ayrıca bugüne kadarki en hızlı satan Beats ürünü olduğunu söylediği 150 dolarlık Studio Buds için üç yeni renk ortaya çıkardı. Sunset Pink, Ocean Blue ve Moon Grey çeşitleri artık Apple’ın web sitesinde mevcut.

  Beats Studio Buds, orijinal Apple AirPod’lar tarafından kullanılan W1 yongasını veya AirPods Pro dahil olmak üzere daha yeni modellerde kullanılan H1 yongasını içermiyor. Ancak yine de, Android’in Hızlı Eşleştirme özelliğini kullanarak hem iOS hem de Android cihazlarla kolay eşleştirme sunuyorlar. Sadece kapağı açmanız vStudio Buds’ı cihazınızın yanına yerleştirmeniz yeterli.

  Ardından ekranda bir açılır eşleştirme mesajı beliriyor. BeatsStudio Buds ilk günden beri kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor ancak yarından itibaren üç yeni renk daha eklenecek: Gün Batımı Pembesi, Okyanus Mavisi ve Ay Grisi. Her üç renk de Apple’ın çevrimiçi ve fiziksel mağazalarından temin edilebilecek, ancak Moon Grey Amazon’a özel olacak, Ocean Blue yalnızca Best Buy’dan ve Sunset Pink, Target’ta bulunacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow