hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bip uygulaması nedir, nasıl kullanılır? BİP kimin, güvenli mi?

  Bip uygulaması nedir, nasıl kullanılır BİP kimin, güvenli mi
  expand

  Whatsapp uygulamasının yeni gizlilik politikasıyla birçok insan alternatif programlar aramaya başladı. BİP uygulaması Whatsapp'a alternatif uygulamalar arasında yer alıyor. BİP uygulamasının ne olduğu merak ediliyor. BİP uygulaması da WhatsApp gibi ücretsiz mesajlaşma programıdır, peki ama BİP kimin, nasıl kullanılır? İşte BİP güvenli mi, yerli mi sorularının yanıtları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  BiP uygulaması WhatsApp'ın yeni güncellemesiyle birlikte en çok araştırılan uygulamalar arasında yer aldı. BİP Turkcell tarafından geliştirilmiş bir uygulama olup akıllı telefonlarda operatör fark etmeksizin kullanılan bir uygulamadır. Peki ama BİP güvenli mi, nasıl kullanılır? 

  BİP nasıl kullanılır?

  BiP'in birçok mağazada satılan açıklamasına göre; güvenli, kullanımı kolay ve ÜCRETSİZ bir iletişim ve yaşam platformudur. BiP, akıllı telefonlarda operatör fark etmeksizin kullanılabilen bir uygulamadır. BiP bu iletişimi sağlayabilmek için telefonunuzun internet bağlantısını kullanır. BiP için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz.

  Ayrıca WhatsApp'a alternatif Telegram uygulaması hakkında da bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

  BiP ile mesajlaşabilir, sesli arama yapabilir, fotoğraf, video, belge, sesli mesaj ve konum gönderebilir ve alabilirsiniz. Üstelik BiP’i hem mobilden hem de telefonunuz kapalı dahi olsa Web’den kullanabilirsiniz. Sosyal özelliği sayesinde, numaranız görünmeden binlerce kişiyle sohbet edebilirsiniz. Ayrıca, günlük hayatınızda kullanabileceğiniz, eğlenceden sağlığa bir çok popüler konulu servisler yer almaktadır. Eğlenceli mesajlaşma, ücretsiz arama, grup sohbeti, her dilde çeviri mesajlaşma özelliği sayesinde tercih edilmektedir. WhatsApp gibi BİP ile konum, fotoğraf, video gönderebilir, acil durumlarda buton aracılığıyla 10 kişiye tek tuş ile konumunuzu gönderebilirsiniz. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ayrıca birçok kurumda BİP uygulamasına geçiş yaptı. WhatsApp'ın kullanıcılarına yönelik 'zorunlu güncelleme' kararının ardından Milli Savunma Bakanlığı (MSB), gazetecilerle olan bilgi paylaşımlarını BİP uygulaması üzerinden yapma kararı aldı.

  BİP kimin?

  BiP; Turkcell tarafından geliştirilmiştir. BİP uygulaması iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow