hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bitcoin ADA ve ETH yeni zirveler istiyor

  Bitcoin ADA ve ETH yeni zirveler istiyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Bitcoin ADA ve ETH her zaman için yukarıya doğru yön belirlemeye çalışıyor. Bitcoin fiyat yükselişine uğradığı andan itibaren diğer tüm kripto paralar benzer yükselişler yakalıyor. Cardano ise hem sıkı bir şekilde kripto para devini takip edip hem de kendi yönünü çizmeye çalışıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Analistler tarafından yapılan açıklamalara göre Bitcoin bu hafta güçlü bir yükseliş sağlayabilir. 44 bin dolara kadar düşen dev kripto para kendisini hızla toparlayıp 45 bin doların üzerine çıktı. Görece yükseliş emaresi vermiş oldu.

  The Wolf Of All Streets Tarafından yapılan açıklamalara göre Ethereum en fazla yükselen kripto paralar içerisinde yer alacak. Fiyatı 3500 dolar seviyesindeyken aniden 3160 dolara düşen bu kripto para devi yeniden yükselmeye hazırlanıyor. Bazıları ise onun ayı sezonunda olduğunu düşünüyor.

  Ethereum yeni ataklarla birlikte 5 bin dolar seviyesine yükselebilir. ADA coin Alonzo hardfork etkinliği nedeniyle bir miktar yükseliş yakaladı. Gün içerisinde yüzde 16 yükseliş seviyesini yakalayan bu kripto para birimi 2.8 dolar direncini aşmaya çalışıyor. Eğer her şey beklendiği gibi giderse 5 dolar seviyelerine kadar yaklaşabilir.

  Bitcoin ADA ve ETH için genel olarak bakıldığında kafaların son derece karışık olduğunu söyleyebiliriz. Bazıları ayı sezonunda olduğumuzu düşünürken kimileri ise boğa sezonu vurgusu yapıyor. Muhtemelen 2 hafta içerisinde piyasanın yönü net olarak belli olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow