hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bu hafta teknoloji dünyasında önemli gelişmeler yaşanacak

  Bu hafta teknoloji dünyasında önemli gelişmeler yaşanacak
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Birçok firma düzenleyeceği lansmanlarla kullanıcılarına yeni ürünler tanıtacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Teknolojide gelecek hafta yılın en yoğun dönemlerinden biri olacak. Teknoloji devleri Google ve Samsung yeni etkinlikleri ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

  Pixel Fall Etkinliği – 19 Ekim

  Merakla beklenen Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, 19 Ekim Salı günü duyurulacak. Pixel Fall etkinliği yeni Pixel 6 telefonlar için ama Google’ın diğer ürünlerini duyurma ihtimalimiz yüksek.

  Realme lansman etkinliği – 19 Ekim

  Realme 19 Ekim’de Çin’de bir etkinlik düzenleyecek. Lansman etkinliği Realme Q3’ler için ama aynı zamanda Çin pazarı için ilk akıllı saati olan Realme T1’i piyasaya sürmesi bekleniyor.

  Galaxy Unpacked Bölüm 2 – 20 Ekim

  Samsung, birkaç gün önce 20 Ekim Çarşamba günü için planlanan bir lansman etkinliği olduğunu duyurduğunda bizi bir sürprizle vurdu . Büyük duyurunun One UI 4 için olması bekleniyor ancak Samsung tarafından dün YouTube’da yayınlanan bir teaser, katlanabilir cihaz duyurusuna da işaret ediyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Redmi Smart TV X 2022 – 20 Ekim

  Redmi, 20 Ekim Çarşamba günü piyasaya yeni bir akıllı TV çıkaracak. Smart TV X 2022, 2019 Redmi Smart TV X uygun fiyatlı premium TV’sinin halefidir. Yeni modelin birinci sınıf özelliklere, ancak mütevazı bir fiyat etiketine sahip olmasını bekliyoruz.

  Huawei Nova 9 – 21 Ekim

  Huawei, Nova 9 serisini 21 Ekim’de Avrupa’ya getiriyor. Nova 9 serisi, Snapdragon 778G işlemci tarafından desteklenen Eylül ayında Çin’de piyasaya sürüldü. Önümüzdeki hafta Avrupa’da piyasaya çıktıklarında 5G desteği de olmayacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow