hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cardano geçtiğimiz gün 3 dolar barajını aşmayı başardı

  Cardano geçtiğimiz gün 3 dolar barajını aşmayı başardı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Cardano (ADA) tüm zamanların rekorunu kırdı! Hatırlanacağı üzere ADA’da ilk hatırı sayılır ATH geçtiğimiz Mayıs ayında gelmişti. Mayıs’ta 2 dolar barajını aşan ADA yaşanan büyük çöküş ile birlikte 1.1 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ağustos’ta yaşanan hareketlenme ile birlikte ADA fiyatı da tekrardan 2 doların üzerine çıktı. Birçok defa 3 doların eşiğine gelip geri dönen Cardano sonunda şeytanın bacağını kırdı ve 3 dolar barajını aşmayı başardı.

  Cardano kurucusu geçtiğimiz günlerde Solana’nın başarısından bahsetmiş ve SOL’u öve öve bitirememişti. Bu demeçlerden sonra ADA ve SOL’un birleşeceği iddiaları ortaya atıldı.

  Bu iddia sonrasında hem ADA hem de SOL’da hareketlenme başlamıştı. Nitekim çok geçmeden ADA atağa kalkarak 3 dolar barajını aşmayı başardı. Elbette önemli olan bundan sonrası. Yani ADA’nın 3 dolar barajında kalıp kalamayacağı.

  Eğer ADA 3 dolar üzerinde kalıcı olursa yeni rekorlar da gelebilir. Bunu bekleyip göreceğiz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimizin hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Zira yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow