Cardano güncellemesi beklentileri yukarı taşıdı

Cardano güncellemesi beklentileri yukarı taşıdı

Cardano güncellemesi beklentileri yukarı taşıdı

Cardano güncellemesi yakında geliyor. ADA coin birçok kişinin yakından takip ettiği kripto paralar içerisinde yer alıyor. Hem finansal para akışı hem de stake etme konusunda çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçen hafta sonu gerçekleşen Alonzo yükseltmesi ise daha başka yetenekler kazanmasını sağladı. Her güncellemede bu kripto paranın fiyatı çok daha fazla artış gösteriyor.

Kripto analisti Steve Muchoki ADA coin için büyük bir zirve beklediğini söyledi. Hatta 25 veya 26 Eylül tarihinde bu zirvenin geleceğini ifade etti. ADA coin zaten kısa bir süre önce çok önemli sıçrayış elde etmişti.

Ünlü kripto para analisti, “Gerçekten övünmek ya da başka bir şey istemiyorum ama. CardanoSummit’te duyurduğumuz bazı ortaklıklar insanların aklını başından alacak. CardanoStiftung’da dünyayı daha iyi hale getirme ve birlikte eğlenme şansımız için gerçekten minnettarız. İçeri gir.” ifadelerine yer verdi.

Ortaya çıkan son detaylara göre ADA, birçok açıdan daha fazla tercih edilecek. Kitle fonlaması, yönetişim, sigorta ve oyunlar gibi birçok alanda daha fazla kullanılacak. Böylece fiyatında önemli bir artış olması bekleniyor. Ayrıca Proof of Work (PoW) yerine çevre dostu Proof of Stake (PoS) tercih etmesi onu ön plana çıkarıyor.

ADA ile ilgili tahminler tutarsa kısa bir süre içerisinde Ethereum katili olabilir. Ancak kripto para piyasası her geçen gün yeni haberler ile çalkalanıyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde kripto paralarda nasıl bir sıralama ortaya çıkacak?